OSOBNÍ TRENÉR

OSOBNÍ TRÉNINK

Osobní trénink je cvičení vedené odborníkem se zaměřením na individuální potřeby a přání klienta. S osobním trenérem dosáhnete svých vysněných cílů bezpečným a zdravým způsobem.
Celý trénink je pod dohledem osobního trenéra a je přizpůsoben vašemu zdravotnímu stavu. Je vám vytvořen na míru, proto je vývoj velmi dynamický. Pod odborným dohledem a správně zvolenou motivací dosáhnete snadněji a rychleji svých cílů. Cvičení vás bude bavit! Podstatou osobního tréninku je individuální přístup, který zohledňuje váš zdravotní stav, vaše časové možnosti, oblíbené pohybové aktivity, metody cvičení, ale i jiná vaše přání a představy.

CO OD OSOBNÍHO TRÉNINKU MŮŽETE OČEKÁVAT?

• úvodní hodinu zdarma
• odborné vedení a kontrolu
• pravidelné vyhodnocování výsledků
• průběžný a trvající vývoj
• individuální přístup
• kreativní přístup
• snížení rizika zranění
• efektivitu cvičení
• jistotu správného a zdravého cvičení
1 lekce
s osobním
trenérem
Rádi byste vyzkoušeli jaké to je, když váš trénink vede profesionál? Žádný problém! Tato lekce trvá 60 minut a její zaměření si určíte vy sami po konzultaci s trenérem.Je to perfektní start vašeho nového životního stylu.


350 Kč
4 lekce
s osobním
trenérem


Během 4 hodinových osobních tréninků si skvěle navyknete na cvičení a poznáte velké výhody trénování s osobním trenérem. Poté se lépe rozhodnete, zda jsou zrovna OT tím pravým pro Vás.
1.330 Kč
332 kč/lekce
10 lekcí
s osobním
trenérem
Chcete si zacvičit pod vedením zkušeného trenéra a osvojit si cviky vhodné právě pro vás? Přijďte na sérii deseti profesionálních tréninků a objevte nový způsob, jak kvalitně trénovat vaše tělo podle individuálních potřeb. V ceně je i jedna vstupní diagnostika InBody.
3.150 Kč
315 kč/lekce
20 lekcí
s osobním
trenérem
Chcete změnit svůj život, ale máte pocit, že sami to nezvládnete? U nás na to nejste sami! Pořiďte si balíček 20 tréninků s osobním trenérem a cvičte kvalitně s profesionální pomocí. V ceně je i jedna vstupní diagnostika InBody.


5.600 Kč
280 kč/lekce
CHCETE CVIČIT VE DVOJICI?
Cvičení ve dvojici pod dohledem osobního trenéra je alternativa pro všechny, kteří váhají nad osobním tréninkem, ale neradi cvičí sami. Budete se navzájem motivovat a zároveň jsou tréninky zaměřené individuálně s ohledem na cíle každého z vás. S kamarádkou, manželem, nebo kýmkoliv jiným se budete na osobním tréninku cítit dobře.
1 lekce
600 Kč
10 lekcí
5.800 Kč
staňte se naším členem

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Chcete cvičit sami, ale nevíte jak správně na to? Právě pro vás je tréninkový plán. Po úvodní konzultaci ho sestavíme individuálně přesně pro vás. Každý bude originál udělaný na míru podle vašich cílů.
Poté ho s vámi náš trenér kompletně projde, ukáže cviky a vše vysvětlí přímo při cvičení, aby vám bylo vše jasné a plán splnil svůj účel. Plán má minimálně 8 stran a vzorové jsou k nahlédnutí na naší recepci.

Cena za trénkový plán na míru   750 Kč

ZDRAVÁ VÝŽIVA

Naši osobní trenéři Vám nebudou sestavovat jídelníček, jak je zvykem v běžných fitcentrech, které to prezentují jako své plus. My Vám opravdu chceme dát to nejlepší, a proto Vám s výživou a jídelníčkem v případě zájmu poradí výživový poradce.

Strava je totiž důležitou složkou při cvičení a plnění Vašich cílů a my Vám rádi podáme pomocnou ruku. Matrix club v současné době spolupracuje s výživovými poradci externě a schůzku Vám sjedná na vyžádání. Výživový poradce Vám na základě dotazníku, pohovoru a především tělesné analýzy zpracuje individuální stravovací program.
Individuální
výživový
program
na 7 dní
Individuální
výživový
program
na 14 dní
Program obsahuje: jídelníček o 5 jídlech denně v přesných gramážích na 7 nebo 14 dní + obecná doporučení zdravého životního stylu, konzultace, výběr vhodných potravin, zdravá úprava potravin, pohybové aktivity, pitný režim.


990 Kč
1.390 Kč


DIAGNOSTIKA TĚLA

Lékařsky certifikovaný diagnostický přístroj InBody je vyzdvihován světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a také díky své klinické spolehlivosti. Vyhodnocuje nejen poměr a rozložení svaloviny a tuku v těle, ale i retenci vody, bazální metabolismus a hodnotu vnitřního (útrobního - viscerálního) tuku, který je z hlediska zdraví zásadní.
Pravidelné vyšetření na InBody je velmi motivační, protože vidíme posun a všechny změny, které se v těle odehrávají při změně stravovacích návyků a zvýšení pohybové aktivity, což klasická osobní váha neumožňuje.

Vstupní diagnostika a hodinová konzultace - 390 Kč • Každé další přeměření - 250 Kč
Pokud máte balíček 10 či 20 osobních tréninků, je tato jedna diagnostika zdarma.
 
Spolupracujeme
Obchodní partneři