10 nejlepších cvičení pro trénink bicepsu

V tomto článku jsme sebrali lepší biceps cvičení. S jejich pomocí můžete plně naplnit obě hlavy bicepsu. S pomocí našeho seznamu budete moci pumpovat brachialis. Jedná se o ramenní sval, který se nachází pod bicepsy. To není velké, ale se zvýšením, to je schopné tlačit biceps sval ramene nahoru, který poskytne další objem zbraní.

Nejlepší cvičení pro bicepsy - TOP-10!

Pokud hovoříme o funkci bicepsu, pak je to jen jedna - pomoci předloktí předloktí k rameni, ohnutí paže v lokti. A v našem článku najdete více než jedno, jen 10 cvičení pro bicepsy. Vaše ruce budou nyní objemné, reliéfní a silné s výraznými žilkami.

Cvičení 1 - zvedání činek rukou kladivem ležícím pod úhlem

Částečně kontroverznícvičení pro bicepsy. Podívejme se na to. Poloha na šikmé lavici zvyšuje roztažnost bicepsu svalu ramene, zatímco neutrální rukojeť zvyšuje zátěž právě na ramenních a ramenních svalech. Pozice „kladiva“ však vyžaduje bicepsový sval vážnou zátěž, což vylučuje, že se ocitnete na šikmém povrchu.

[sam id = "1" kódy = "true"]

Zdvihací činky pro bicepsy s rukojetí kladivem na nakloněné lavici

Vyzkoušejte si to tak, že položíte pravou ruku na levé bicepsy. Vezměte levou dlaň do strany a vy budete moci cítit změnu napětí v bicepsu. Takže to nezneužívejte.

Cvičení 2 - ohýbání ramen s činkami nakloněnými pro vnitřní hlavu bicepsu

Bicepsový sval ramene se skládá ze dvou hlav s různými body připevnění. „Dlouhá“ hlava je fixována těsně nad ramenním kloubem, což znamená, že poloha horní části paže vzhledem k tělu ovlivňuje, jak intenzivně každá ze dvou hlav bicepsu udělá kroucení.

Zdvihací činky pro bicepsy

Toto cvičení pro bicepsy posouvá humerus zpět proti tělu a protahuje vaši dlouhou hlavu k limitu. Čím více je horizontální lavice, tím více se bicepsy protáhnou.

Cvičení 3 - Koncentrované bicepsy ramen s činkami stojícími

Na rozdíl od předchozího cvičení, soustředěná flexe sčinky pohybují rukou v pozici před tělem s rotací v ramenním kloubu. To současně snižuje aktivitu dlouhé hlavy a potenciálně zvyšuje tloušťku bicepsu. Toto cvičení aktivuje práci krátkého hlavy a ramenního kloubu.

Doporučuji umístit volnou ruku při cvičení na volné noze na podporu tělesné hmotnosti. Použijte rukojeť kladiva pro zlepšení přilnavosti, pokud chcete k cvičení přidat několik opakování.

Cvičení 4 - Zvedání tyče EZ

Mnoho lidí se domnívá, že EZ bar je pohodlnější než obyčejný, rovný bar. Z zápěstí odstraní část zátěže a přenese ji do svalů lokte. Činka EZ je tak nejlepším přítelem bicepsu.

Zvednutí EZ-baru pro biceps


Cvičení 5 - zvedání stojanu s širokým úchopem

Používáte-li širší záběr než obvykle, nutíte se provádět vnější rotaci ramene bez změny polohy humeru. To je spojeno s aktivnějším zapojením krátkého bicepsu do ramene. Nejen, když to děláte, ale obecně, když děláte všechna cvičení se vzpěračskou činkou, neohýbejte se, a tak se snažíte zvýšit počet opakování. Takové podvádění neovlivní objem bicepsu.

Zvedání bicepsy s širokým úchopem

Cvičení 6 - Zottman Bends

Začali jste své třídy, ale nejste si jisti, které cvičení pro bicepsy jepoužít? Vyberte Zottmanovu flexi. V tomto cvičení byste měli používat dlaně směrem vzhůru při pohybu nahoru a dlaně dolů, když se ruce pohybují dolů. Všechny vaše loketní flexory se používají v jednom pádu. V ramenních a ramenních svalech se shromažďuje teplo a v procesu samotného kroucení se ramenní kloub ponese s nákladem.

Zvedání na Zottmanově bicepsu

Doporučuji otáčet zápěstí při pohybu nahoru. Některé lokty budou působit jako podpěrné podpěry a otočením zápěstí při zkroucení se tato funkce zlepší.

Cvičení 7 - zvedací činka

Klasika! Pokud jste předtím použili toto cvičení pro bicepsy, zkusme to trochu vylepšit. Vzhledem k tomu, rotace zápěstí pomáhá, aby naše ramenní klouby fungují tak, jak by měly, pak stojí za to přemýšlet o tom, jak posílit supinaci v případě, že pracujete s těžkou váhou.

Hrajte se šířkou rukojeti. To pomůže odstranit nepohodlí, které mnoho lidí zažívá při cvičení s činka. Také šířka rukojeti různými způsoby ovlivňuje různé oblasti bicepsu. Úzká rukojeť ovlivňuje dlouhou hlavu, širokou - krátkou.

Cvičení 8 - zvedání činek

Toto cvičení je již dlouho ikonou a znakem fitness. Nevěřte? Stačí vidět, kolik programů obsahuje cvičení pro biceps s gateli, pomocí přesně zvedání činka. Činky poskytují úplnou volnost pohybu při zápěstí.

Mnozí sportovci používají při cvičení s činkami rotaci zápěstí, aby si udrželi co nejvyšší možnou supinaci.

Cvičení 9 - zvedání činek s rukojetí kladivem

V tomto cvičení se aktivně zapojují flexory lokte a ramenní kloub funguje co nejvíce. Doporučuji provést toto cvičení na lavičce Scott, jak je vidět na fotografii. To minimalizuje jakékoli podvody a pomůže zapojit všechny potřebné svaly.

Zdvihací činky pro bicepsy s rukojetí Hammer Scott

Cvičení 10 - Ohýbání paží nad hlavou v crossoveru

Toto cvičení je dokonalým způsobem, jak praktikovat pozice - dvojité bicepsy vpředu. Když jsou naše paže v této poloze, ramenní klouby jsou zapojeny do maxima. Čím vyšší jsou lokty, tím více ramenního kloubu.

Další možností je provést toto cvičení jednou rukou, zatímco druhá je v horní poloze, ohnuté za hlavou.

Ohýbací ramena pro bicepsy v crossoveru

10 nejlepších cvičení pro výcvik bicepsu

V tomto článku jsme sebrali lepší bicepsy. S jejich pomocí můžete plně naplnit obě hlavy bicepsu. S pomocí našeho seznamu budete moci pumpovat brachialis. Jedná se o ramenní sval, který se nachází pod bicepsy. To není velké, ale se zvýšením, to je schopné tlačit biceps sval ramene nahoru, který poskytne další objem zbraní. Obsah článkuNejlepší cvičení ...

Ohodnoťte tento článek
0

Hodnocení čtenářů: 3.24 ( 15hlasů
0