BCAA hodnocení pro účinnost a popularitu

Každý sportovec, pro kterého je důležitá jeho fyzická forma, striktně dodržuje základní pravidla. Pravidelně trénuje, provádí určitý soubor cvičení, monitoruje svou stravu a vybírá kvalitní výživové doplňky. Správné srovnání těchto komponent umožňuje dosáhnout významných výsledků při tvarování vašeho těla.

A jedna z hlavních rolí zde hraje komplexy BCAA, díky nimž je zajištěna jednoduchá svalová hmota a vzniká úleva. Kromě toho tělo sportovce dostává potřebné živiny. Abychom dlouho nehledali, sestavili jsme hodnocení nejúčinnějších a v současné době populárních komplexů BCAA.

Top-5 BCAA komplexy podle popularity

1. SPORTAMIN BCAA 6000

Nejoblíbenější byl komplex SPORTAMIN BCAA 6000. Díky BCAA, Argininu a Floracii je tělo po intenzivní fyzické námaze rychle obnoveno. Poškozená svalová tkáň přerůstá rychleji, zvyšuje aktivitu proteinových buněk, snižuje rychlost katabolismu a účinně stimuluje růst svalů.

2. Aminokyseliny BCAA Pure Protein

Složení přípravku obsahuje pouze prospěšné látky, leucin, isolein, valin, želatinu, \ tVápník, díky kterému dochází k silné regeneraci svalových vláken, urychluje jejich růst. Aminokyselina také přispívá k růstu svalové hmoty, vyvolává spalování tuků (díky leucinu, který zvyšuje množství leptinu). Také, když přijímá komplexní značný nárůst vytrvalosti.

3. USPlabs Moderní BCAA

Tato část obsahuje 8 dílů leucinu a jednu část isoleucinu a valinu. Různé příchutě vám umožní koupit složení vzhledem k preferencím, s přidáním blackberry, meloun, mango, ovocný punč, atd. Kromě toho, dvojitá dávka leucinu, díky které je správné množství živin dodáván do krve, stabilní růst svalů a struktura reliéfu je zajištěna.

4. BCAA 2-1-1, STEELPOWER

STEELPOWER je silné svalové palivo. Díky tomuto doplňku je zotavení těla po cvičení dvakrát rychlejší a méně bolestivé. Přípravek obsahuje leucin, isoleucin a valin, které jsou zdraví neškodné. Výkonnost sportovních indikátorů se zároveň výrazně zvyšuje.

5. Komplex kapalných aminokyselin QNT

Komplex QNT Liquid Amino Acid belgického výrobce je vynikající alternativou k výše uvedeným položkám. Jeho konzumací, můžete rychle obnovit a posílit svou fyzickou formu, stejně jako získat rychlé a méně bolestivé svalové zotavení pole intenzivního tréninku. Kapalný stav podporuje rychlejší vstřebávání aminokyselin.

Můžete si vybrat vhodný komplex aminokyselin pro vás v internetovém obchodě www.fitomarket.ru, objednat BCAA od domácích i zahraničních výrobců s cílenou dodávkou.