Čokoládová dieta pro hubnutí

Čokoládová dieta - ráj pro opravdové znalce chuti

Pro mnoho lidí, kteří nemohou žít bez sladkostí, je problém ztráty nadváhy velmi akutní. Nicméně, nezoufejte, protože se zbavit nadbytečných kil, ne zbavit se takové drahé léčbě, pomoci čokoládové dietě na hubnutí. Tato dieta je nejen chutná, ale také užitečná. Zkusme to dokázat v našem článku.

Moderní svět nabízí velké množství diet. Odborníci na výživu pracují na vývoji komplexních systémů výživy, takovéto stravy, s jejichž pomocí by každý mohl plnit své vážné sny - ztrácejí příliš mnoho, zlepšují zdraví, stávají se přitažlivějšími. Poté, co prošel tucet energetických systémů, lze usoudit, že existuje zázračná strava.

To může nejen pomoci vyřešit problém s nadváhou, ale také dokonale zapadá do moderního rytmu života, aniž by přinášel nepohodlí. Jedná se o čokoládovou dietu pro hubnutí. Newbies ve výživě bude argumentovat, že je to nemožné, a zkušený lidé s jistotou přikývnou hlavou, protože je zde spousta informací o čokoládové dietě pro hubnutí, ale bohužel, ne každý to vyzkoušel osobně.

Pravděpodobně problém spočívá v nelibosti pro sladkosti? Ať už je odpověď jakákoliv, znalci čokolády ji budou vnímat „s třeskem“, protože tato strava je nejen chutná, ale také užitečná. Variace čokoládové stravy pro hubnutí může být několik - jen si vyberete. Pojďme se nejprve seznámit se základními principy výživy.

Čokoládová dieta pro hubnutí: nebojte seomezení kalorií

Čokoládová dieta má smysl používat ty lidi, kteří nemohou žít bez čokolády, a také nemají onemocnění jater a ledvin. Je důležité, aby nedošlo k arteriální hypertenzi, protože existuje riziko exacerbace onemocnění po takové dietě.

Čokoládová dieta pro hubnutí by neměla trvat déle než týden, během níž dojde ke ztrátě hmotnosti o dva až pět kilogramů. A pokud se budete držet mírné stravy a po dietě, budete moci ztratit tolik dalších, aniž by to poškodilo vaše vlastní zdraví.

Jaký druh čokolády vybrat pro dietu a kolik to může být jeden den? Čokoláda by měla mít vysoký obsah kakaových bobů, protože urychluje metabolismus. Čokoládová dieta pro hubnutí by neměla obsahovat mléko, bílou nebo diabetickou čokoládu, protože od nich více škody než užitku. Z takové čokolády bude hmotnost také pryč, ale výsledek bude zanedbatelný ve srovnání s přírodní čokoládou.

Nyní se zabýváme množstvím čokolády. Tato otázka je do určité míry individuální, protože někdo bude nasycen 100 gramy, a pro některé to není dost velké dlaždice. Klasická čokoládová dieta zahrnuje konzumaci 90 gramů čokolády, které jsou rozděleny do tří dávek. Je důležité pít černou kávu bez cukru spolu s čokoládou.

Menu na čokoládovou dietu

Snídaně: 30 gramů černé čokolády bez přísad, 1 díl černé kávy bez cukru a jeho analogů;

Oběd: 30 gramů černé čokolády, 1 díl černé kávy;

Večeře: 30 gramů černéčokoláda, 1 hod. černá káva.

Stojí za to říci, že vzhledem k tomu, že sůl během diety vůbec nevstoupí do těla, dojde ke ztrátě hmotnosti, protože tělo odstraní veškerou stojatou vodu. Přibližné kalorické čokoládové tyčinky - 500-600 kcal. Během dne tráví tělo (s aktivním životním stylem) přibližně dva tisíce kcal, z čehož vyplývá, že zbývající kalorií budou spáleny v důsledku tukové tkáně.

Týdenní strava se tak může snadno zbavit jednoho kilogramu tuku. Čokoládové diety, které nabízí moderní literatura, stejně jako na internetu, doporučují nepít po jídle asi 3 hodiny, ale praxe ukazuje, že to není realistické, protože touha pít vodu po jídle sladké je dostatečně silné.

Doporučujeme pitnou vodu, když to vaše tělo vyžaduje. Kromě toho, pokud jste velmi hladoví v jednom ze dnů diety, můžete snadno jíst denní množství čokolády (nebo polovinu denní sazby). V jiných jídlech budete muset pít pouze kávu a nic víc.

Jedna z variant čokoládové stravy byla vynalezena před mnoha lety italskými odborníky na výživu, kteří stanovili úkol intrikovat spravedlivý sex jménem potravinového systému. Italská verze stravy umožňuje jíst ne více než 30 gramů čokolády denně. Ve stejné době, zbytek dietní menu je velmi atraktivní: můžete jíst těstoviny, a také neomezují spotřebu zeleniny a ovoce. Trvání této stravy je sedm dní, během kterých3 až 5 liber navíc jsou dumpingové.

Máte-li sílu a touhu, můžete prodloužit dietu o další týden, a to s přestávkou několika dnů. Během italské čokoládové stravy, to je dovoleno (kromě čokolády) jíst následující jídla:

\ t

- Různé druhy těstovin (těstoviny, nudle, výrobky z tvrdé pšenice);

- Zeleninové a ovocné saláty ochucené sojovou omáčkou bez obsahu tuku nebo citronovou šťávou;

- Těstoviny omáčky, bez oleje, tuku a masa;

- Surová zelenina a ovoce v jakémkoli množství, s výjimkou hroznů a banánů;

- Pijte čištěnou vodu nebo zelený čaj (nejméně dva litry denně).

Produkty stravy lze vzájemně kombinovat, používat ve formě, kterou si přejete. Hlavní pravidlo - nic nemůže být smaženo, nepřidávejte olej a tuky. Nezapomeňte, že čokoláda již obsahuje kakaové máslo, které kompenzuje jeho nedostatek v těle.

Denní dávka - tři jídla a stejný počet nejoblíbenějších pochutin. V procesu diety, slabost a únava nevznikne, protože čokoláda bude poskytovat zásobu energie, která bude stačit pro aktivní životní styl, a ovoce a zelenina bude zdrojem vitamínů.

Pokud si přejete, můžete si vzít multivitamínové a stopové prvky, které budou prospěšné pro tělo během diety. Je velmi důležité pít dostatek vody. Když připojujete další zátěže, budete se moci zbavit podílu nadměrné hmotnosti, utáhněte postavu, vylezte čáry siluety.

Ti, kdo si již sami vyzkoušeli tuto úžasnou dietupozorovat rychlé hubnutí. Odcházející kilogramy nejsou ve spěchu, aby se vrátily při přechodu na standardní stravu, což je také velmi důležité.

Čokoládová dieta pro hubnutí je skutečným objevem pro všechny sladké zuby, které vám pomohou ztratit pár kilo navíc v krátkém období.

Čokoládová dieta pro hubnutí

Čokoládová dieta je rájem pro opravdové znalce chuti a pro mnoho lidí, kteří nemohou žít bez sladkostí, je problém nadváhy velmi akutní. Nicméně, nezoufejte, protože se zbavit nadbytečných kil, ne zbavit se takové drahé léčbě, pomoci čokoládové dietě na hubnutí. Tato dieta je nejen chutná, ale také užitečná. Zkusme to ...

Ohodnotit tento článek
0

Hodnocení čtenářů: 2.6 ( 2hlasů)
0