Devět cvičení se zbavit tuku záhyby na zadní straně

Samozřejmě, nemůžete se rozloučit s nadváhou pouze na zádech, pokud pracujete pouze s touto skupinou svalů. Ale můžete posílit a tón nahoru svaly horní části. A kombinací cvičení pro hubnutí záda s řádnou výživou a dalšími typy tréninků můžete svou postavu vytvořit štíhlou a krásnou. Pojďme zjistit, jak odstranit záhyby na zadní straně. Tato cvičení jsou vhodná pro školení žen a mužů.

Jak odstranit tuk ze zadní strany

Nejvíce hořká pravda o hubnutí je, že si nemůžete vybrat konkrétní bod na těle a metodicky vypálit tak pečlivě nahromaděné vklady. Je nutné trénovat celé tělo úplně a pouze v tomto případě je výsledek vidět. Jediné, co lze udělat, je posílit a posílit určité svaly, aby se snížila pozornost ostatních na tuto problémovou oblast. Kombinace s kardio tréninkem (jogging, simulátor, v zásadě, bez ohledu na to, co to je, hlavní věc, že ​​to vyhovuje a líbí se vám) bude poskytovat požadovaný výsledek.

Pokud je záda nejproblematičtějším místem na těle, měli byste s tím začít.opevnění.

Obecně platí, že ženské pohlaví tuto zónu zanedbává, zaměřuje se na jiné svalové skupiny a nemyslí si příliš mnoho na to, jak odstranit tuk ze zadní strany žen.

Stalo se to tak, že při pohledu do zrcadla vidíme přední část našeho těla. Zadní strana je často poslední částí těla, o které si dívky myslí.

Posílení zadní části je však nesmírně důležité, a to nejen z estetických důvodů.

Práce na těchto svalech zlepšuje držení těla. Držení těla je nejen silné bedra. To je také horní hřbet a ramena. Ohnutý hřbet může vyvolat falešný dojem visícího tuku, i když tam není.

Cvičení pro tuk na hřbetě

Pokud se soustředíte na trénink na zádech, vaše držení těla se zlepší, budete vypadat štíhlejší, a co je nejdůležitější, budete schopni odstranit tuk ze záda a zúžit váš pas.

1. Pull-up

Cvičení ke zlepšení pozice č. 1 - pull-up. Mnoho dívek zažívá útok strachu s tímto slovem. Protože je to velmi obtížné. Nebojte se! Existuje nespočet pohybů, které napodobují pull-up.

Navíc můžete stále dělat některé elementární pohyby doma i v posilovně, což jen zvýší výslednou zátěž, což znamená, že výsledek přijde dvakrát rychleji.

Pull-up:Zadní část sestává z velkého množství různých svalů. Vytahování je jedinečné cvičení, které dělá všechny svaly pracovat jako jeden. To je samozřejmě těžké a někteří lidé se této aktivity zpočátku vzdají.Nevyrovnávejte je.

Perfektní uchopení je vynikající přilnavost - obvod tyče s dlaněmi směrem ven. Možnost uchopení dlaní směrem dovnitř je snazší, ale hlavní zátěž jde do bicepsu.

Zde je několik možností, jak diverzifikovat klasický pull-up:

  • Negativní utažení - postavte se na stojan tak, aby bylo tělo na úrovni dokončeného tahu. Velmi pomalu snižte tělo v kontrolovaném pohybu.
  • Mechanismy podpory - v každé tělocvičně jsou asistenční jednotky. Jsou však obvykle prázdné, protože vypadají velké a děsivé. Jsou to úžasní asistenti a pomáhají zvládnout blbec, pokud to ještě není možné. Podívejte se na video z práce s nimi. A pak najděte svého trenéra a ukažte mu živou práci mechanismů těchto specifických strojů.
  • Lana (TRX) - další velké cvičení pro horní hřbet mezi lopatkami a zadní stranou delty, největšími svaly těla. Vše, co potřebujete, je lano TRX, které je ve většině tělocvičen.

2. Výcvik s činkami

Cvičení s činkami: Umístěte jedno koleno na lavičku, stojan nebo stůl. Vezměte lehkou činku o hmotnosti 1 - 2 kilogramy v opačné straně od kolena. Lehce se ohněte. Ohněte loket nahoru. Měli byste cítit napětí v horní části zad. Dělejte cvičení dvanáctkrát a pak vyměňte ruce.

3. Odpadlík

Cvičení:Vyjměte pozici zvedání nahoru.Položte pravou nohu trochu stranou. Jednou rukou uchopte činku střední hmotnosti - až tři kg, druhou rukou vezměte stejný projektil. Zvedněte činku nahoru. Koleno by mělo být na nejvyšší možné úrovni. S tímto cvičením si vytvoříte horní část zad a deltový sval.

4. Cvičební člun

Leží na podlaze na břiše. Jako volitelný doplněk můžete vyvážit sportovní míč. Vezměte si v každé ruce librovou činku. Utáhněte záda a mírně zvedněte hrudník. Položte ruce nahoru a vytvořte jakési písmeno "T" a pak "Y", pak "I" - končetiny se dotknou hlavy.

Dobré cvičení pro svaly zadní delty, které hraje důležitou roli v držení těla. Většina lidí je spíše slabá. Proto, pouze začíná provádět toto cvičení, použijte lehkou a velmi nízkou hmotnost vytvořit zatížení.

5. Kliky

Kliky:Toto základní cvičení slouží výhradně k posílení hrudníku. Ale to není úplně pravda - při správném výkonu získávají zádové svaly také svůj energetický impuls. Postavte se do podpůrné polohy. Ruce na podlaze, poněkud širší ramena. Když se ohýbáte k povrchu, cítíte, jak váš ztuhne. Jděte pomalu a zaměřte se na okamžik sestupu. Zůstaňte ve spodní poloze po dobu tří sekund a vraťte se nahoru, namáhání hrudníku.

6. Lano

Jump Rope:V rychlém pohledu se zdá, že v tomto druhu cvičenípracovat výhradně na ramenou. Daleko od toho, protože záda je také namáhavá! Plus, to je skvělý kardio cvičení, které hoří extra váhu dobře. Hlavní věc, aby se vážně tento typ zatížení.

7. Vrchní trenažér

Cvičební stroj pro horní část zad ve formě jízdního kola.Víte, že tento projektil v tělocvičně je po celou dobu prakticky prázdný? Tato zřídka použitá jednotka pomůže rychle uspořádat triceps a zpět. Začátečníci ho nemohou držet déle než pět minut. "Saddled" simulátor, budete cítit, proč je nejlepší přítel silné zpět.

8. Blok k žaludku

Trakční trenažér:To je důvod, proč je toto zařízení tak populární - rychlé zpětné posilování je bezpečné. Na základě jednoduchého, ale velmi účinného cvičení, ve kterém si záda prostě nedokáže posílit. Nezapomeňte najít toto auto v posilovně a pokusit se na něm pracovat pod přísným vedením trenéra. Se správným přístupem k implementaci by se vám mělo líbit.

9. Plyometrics and Cardio

Pro zvýšení efektu tréninku se doporučuje provádět po každém cvičení plyometrické pohyby. Horní hřbet by měl fungovat stejně účinně jako dolní. Cílem je použít stejné svaly, ale dynamičtěji. Stejné kardio, ale pro záda.

Po každém z výše uvedených cvičení udělejte třicáté druhé propuštění:

Zvedněte pětikilogramovou posilovnu nad hlavu. Zadní svaly by měly být těsné. A pak hodit tu sílu na podlahu. V tomto případě použijte sílu svalů zad. Buďte opatrní - srdeční frekvence se může zvýšit. Ale zároveň je to neuvěřitelné cvičení pro spalování tuků.

Proveďte všechna cvičení z tuku na zádech pro tři sady po dvou - třikrát týdně doma nebo v tělocvičně. Nebo vyberte pár, který se vám nejvíce líbí, a zaměřte se na ně. A po chvíli budete nejen vidět výsledek, budete to cítit - sexy, přečerpaný zpět, výborné držení těla. Vystoupíte z davu. A přátelé si dokonce všimnou, že jste o pár centimetrů vyšší.