Dieta a výživa v tělocvičně

Jedná se o druhou část série článků o vzdělávacích dívkách. V tomto článku se dozvíte o správné výživě a stravě během cvičení. Viz také cvičení v tělocvičně pro dívky.

Ženy nemusí cvičit jiným způsobem. Mohou trénovat na stejných principech jako muži, aby získali viditelné výsledky, ale co dieta? Měly by ženy jíst jinak než muži? Ne tak docela.

Krmení dívek během výcviku

Metabolismus mužů a žen je velmi podobný, s výjimkou toho, že ženy spalují tuk dobře, používají jej jako zdroj energie, lépe než muži. To může být jeden z důvodů, proč je pro ženy lepší zvolit dietu s nízkým obsahem sacharidů.

Hlavní věc, kterou je třeba stanovit, je celkový příjem kalorií. Ženy potřebují méně kalorií než muži, protože muži mají více svalové hmoty a méně tuku (vzhledem k celkové tělesné hmotnosti) než ženy. Množství proteinů, sacharidů a tuků je určeno počtem spotřebovaných kalorií.

Ukazujeme, že ženy nepotřebovat trénovat nebo jíst jinak než muži. Tak proč vždy vidíme ženy v tělocvičně trávit hodiny kardio trénink a zvedání lehkých činek pro nekonečný počet opakování?

To je s největší pravděpodobností způsobeno špatnou informovaností nebo dokonce dezinformací (z médií) o tom, jak by měla žena cvičit. A co dieta? Jedním z nejběžnějších snídaní doporučených pro ženy je jogurt a banán. S jogurtem nebo banánem není nic špatného, ​​ale kde jsou proteiny a polynenasycené (esenciální) mastné kyseliny? Pokud jste žena se snaží budovat svaly, musíte jíst dostatek bílkovin a dobré tuky (esenciální mastné kyseliny). Je na čase přestat proletět sdělovacími prostředky a osobní dezinformací a je na čase se vzdělávat a získat výsledky. V tomto článku představíme některé základy výživy a školení!

Výživa pro ženy - Obecná doporučení

Než přejdeme na doporučené diety pro ženy, které se snaží spalovat tuk a posilovat svaly, podívejme se na některá obecná doporučení týkající se výživy.

Kontrola kalorií

Velkým faktorem ve stravě jsou kalorií - proti nedostatku kalorií; Množství vašich kalorií určuje, zda ztrácíte na váze nebo přibíráte na váze. Jíst příliš mnoho kalorií vede k ukládání tuku. Ale pokud nechcete jíst dostatek kalorií, nemusíte stavět svaly. Stanovení počtu absorbovaných kalorií a počítání počtu kalorií požívaných každý dennezbytné pro spalování tuků a budování svalů.

Řízení makroživin

Ačkoli je celkový příjem kalorií nejdůležitějším faktorem výživy, poměr bílkovin k tuku může určit ztrátu svalové hmoty nebo tukové tkáně. Dieta, která obsahuje 80% kalorií z uhlohydrátů, 10% z bílkovin a 10% z tuků, poskytne odlišné výsledky ze stravy obsahující 40% kalorií ze sacharidů, 40% z bílkovin a 20% z tuku.

Udržení hydratace

Každý den byste měli pít dostatek vody. Snažte se vypít alespoň osm sklenic vody denně. Spotřeba dostatečného množství vody podporuje optimální hydrataci, stejně jako pocit sytosti bez dalších kalorií. Někdy lidé podvádějí hlad vody. Proto může udržení hydratace také zabránit přejídání.

Kontrola jakosti

Místo toho si vyberte čerstvé, nezpracované potraviny, balené a zpracované. Balené potraviny jsou naplněny konzervačními látkami, zejména sodnými a nasycenými tuky, a často mají vysoké množství cukrů, jako je kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktózy.

Budete překvapeni, jak rychle můžete zhubnout jednoduše tím, že připravíte jídlo doma, místo toho, abyste jedli rychlé občerstvení a potraviny. Také ušetříte spoustu peněz!

Kontrola inzulínu

Inzulín je „hromadící se“ hormon. Když se vyrábí, spalování tuků zpomaluje. Chcete-li kontrolovat produkci inzulínu, zvolte nízkoglykemické sacharidy a můžete snížitzvýšení hmotnosti nebo zvýšení její ztráty. Stabilní hladina cukru v krvi také zlepšuje hladinu energie a náladu. Všechny naše stravy jsou založeny na kontrole inzulínu, což vede k souboru svalové hmoty s téměř žádný zisk tuku.

Správný protein

Kromě budování svalů musíte jíst dostatek bílkovin na podporu tvorby nových svalových bílkovin. Nemusíte být zvyklí jíst co nejvíce bílkovin, jak doporučuje naše strava, ale jakmile vstoupíte do říje, nebudete mít žádné problémy, budete se také těšit, jak se cítíte dobře a dobře.

Polynenasycené tuky

Polynenasycené mastné kyseliny jsou nezbytné pro řádné fungování celého těla. Dietní tuky mají špatnou slávu kvůli dietním výstřelkům 80. a 90. let, které podporovaly používání minimálního množství tuku, ale ve skutečnosti jsou esenciální mastné kyseliny nezbytné pro naše tělo a jsou součástí zdravé výživy. Spotřeba tuku neznamená odložení tuku. Ve skutečnosti většina tuků obsahujících omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pomáhá podpořit proces spalování tuků a udržení štíhlého těla. Nebojte se jíst zdravé tuky. Také nezapomeňte přidat vysoce kvalitní produkty mastných kyselin, jako je rybí olej nebo lněný olej.

Ženy nepotřebují ve stravě významné rozdíly oproti mužům. Jeden metabolický rozdíl mezi mužem a ženou - ženatělo je jednodušší používat tuk jako zdroj energie, s poklesem sacharidů (cukru) v krvi než člověk, což je důvod, proč je žena náchylná k lepším výsledkům na dietě s nízkým obsahem sacharidů. Vzhledem k této skutečnosti doporučujeme, aby ženy následovaly dietu s nízkým obsahem sacharidů (ne sacharidů), aby ztratily tuk a vytvořily tonizované svaly.

Strava a výživa při cvičení v tělocvičně

Jedná se o druhou část série článků o vzdělávání dívek. V tomto článku se dozvíte o správné výživě a stravě během cvičení. Sledujte také cvičení v posilovně pro dívky. Ženy nemusejí nějak jinak trénovat. Mohou trénovat na stejných principech jako muži, aby získali viditelné výsledky, ale co dieta? Musí ...

Ohodnotit tento článek
0

Hodnocení čtenářů: 2.25 ( 3hlasů)
0