CARDIO ZÓNA
Cardio zóna je výkladní skříní každého moderního fitness a wellness centra. Hlavním cílem většiny jedinců v dnešní době, je dosažení štíhlé linie nebo fyzické kondice, a proto míří hlavně do cardio zón, kde tyto sny realizují. V našem clubu najdete 10 špičkových cardio strojů Matrix, které jsou světovým lídrem v oblasti fitness. Tyto stroje jsou ideálním nástrojem k procvičení a posílení svalů celého těla, stejně jako pro tréninky na redukci hmotnosti.
MATRIX CLUB JE VAŠE FITNESS!

BĚHACÍ PÁS T7xi

Robustní konstrukce, dostatečně velká odrazová plocha pro bezpečné běhání a chůzi, snadné ovládání - to přece není nic nového, to umí všechny! Náš 19" dotykový LCD displej Vám nabídne jednoduché intuitivní ovládání. Díky připojení k internetu můžu při tréninku sledovat své oblíbené internetové stránky, stejně jako aplikace Facebook, Twitter nebo Youtube přímo na displeji. Sledování televize nebo poslech hudby je jasná věc. Přijďte se proběhnout ulicemi světových metropolí nebo jen tak lesní cestou mezi stromy. Chcete připojit Váš chytrý telefon? Běhací pás je kompatibilní s většinou smartphonů a ještě se Vám bude nabíjet. Vytvořte si svůj vlastní profil přímo na obrazovce a všechny oblíbené stránky a také tréninky máte okamžitě k dispozici přímo na displeji. Pás má také patentované odpružení "Ultimate deck system", které je šetrné k Vašim kloubům.

VESLOVACÍ TRENAŽÉR

Veslování má jednu obrovskou výhodu. Při tréninku na veslovacím trenažéru zapojím do akce téměř všechny svalové skupiny a přitom nedochází k žádným nárazům, takže je velice šetrný k Vašim kloubům. Stejně tak můžu trénink pojmout jak silově, tak vytrvalostně, stačí vhodně zvolit zátěž. Přijďte si dát závody, máme dva.
 
Spolupracujeme
Obchodní partneři