Jak efektivně a bezpečně zhubnout

Každá žena chce být obzvlášť krásná a atraktivní. K tomu si vybírá krásné šaty, vlasy, make-up, atd. Ale pokud jde o vybavení, ukazuje se, že šaty ukazují všechny nedostatky a extra libry.

Před prázdninami zbývá jen několik týdnů a během tohoto období musíte dramaticky zhubnout. Co v tomto případě dělá většina žen? Jděte na internet a hledejte kouzelný způsob, jak zhubnout o několik kilogramů během několika dnů.

Na internetu najdete spoustu receptů na expresní diety, které slibují rychlý úbytek hmotnosti v nejkratším možném čase. Je pravda, že jsou hlavně rozděleny do 2 kategorií - mono-diety, kde můžete jíst jen 1 - 2 produkty na několik dní, nebo přísné diety, s minimálním nebo dokonce extrémním množstvím kalorií.

Po důkladném zvážení většiny žen chápou, že s takovým menu můžete nejen ztratit zbytečné kilogramy, ale také ztratit své zdraví.

Pamatujte si, že nikdy nemůžete ostře opustit obvyklou dietu a ostře jít do přísných limitů. Přechod na nízkokalorickou dietu by měl být postupný, jinak se zdravotním problémům v budoucnu nedá vyhnout.

Existuje další verze diety Dukan, na které mnoho známých ztratilo na váze, a dokonce i nejlepší přítel už ztrácí váhu na novoroční svátek na proteinové dietě. Musíte pochopit, že tato strava je určena pro dlouhé období, nemůžete jíst pevné bílkovin po dobu 10 dnů, a pak jíst jednoduché sacharidy dramaticky v novém roce. Nakonec se ztratilkilogramy se vrátí náhle, a možná dokonce, a chytit pár náhradních jen v případě.

Mimochodem, pamatujte si všechny stejné přátele, kteří ztratili váhu na dovolenou - jak dlouho si mohou udržet svou váhu? Možná, že po prázdninách vaše přítelkyně začala vážit ještě víc než dříve? Nemusíte opakovat chyby svých přátel nebo přítelkyň, pochopit, že je lepší ztratit pár kilo, ale zůstat zdravý a spokojený, než aby se stal štíhlým jen několik dní za cenu vlastního zdraví.

Pokud vás zajímá, jak zhubnout na žaludku, na nohou, na papeže a tak dále, pak je toto video pro vás. Stručně řečeno, říká, že váha by měla být upuštěna po celém těle.

Co byste neměli dělat, abyste zhubli:

  1. Expresní dietní dieta nebo mono-diet. Přísné odmítnutí obvyklé stravy a ostrý přechod na minimum kalorií zhorší vaši náladu, a pro dovolenou budete iznite nejen sami sebe, ale i své blízké. Samozřejmě, jíst v tuhé rámec, budete zhubnout, jen prospěch z toho nebude. Během ostré odmítnutí obvyklé stravy, to není přebytek tuku, který je ztracen, ale svalová hmota, která není dost. V důsledku nerovnováhy svalů a tuků se může rozvinout metabolický syndrom, a jakmile se vrátíte ke své předchozí dietě, vrátí se vám pouze extra tuk, svalová hmota se nenávratně ztratí. Myslím, že není nutné připomínat, že svaly dělají naše tělo přitažlivějším a jsou nejlepším spalovačem tuků. Neexistuje žádný způsob, jak je ztratit, jejich ztráta hrozí extra libry.
  2. PoužitíDoplňky stravy. Varianta, která zpochybňuje nejen účinnost této metody, ale také proveditelnost užívání neznámého léku. Nikdo neví, co je opravdu v těchto nádherných krabicích, o jejich účinnosti říkají pouze výrobci. Vzhledem k tomu, že doplňky stravy nejsou léky, nikdo nekontroluje jejich složení a účinnost. Mimo jiné existují takové nástroje, které skutečně pomáhají zhubnout tím, že blokují pocity hladu díky účinkům na mozek. V zásadě velmi riskantní krok a žádné šaty za to nestojí.
  3. Velmi módní metodou je detoxikace. V zásadě tělo samo reguluje akumulaci a vylučování toxinů v těle, aby se zbavilo škodlivých akumulací, existuje dobře známý způsob - čištění střev. Metoda detoxie se skládá z diuretik a projímadel, což vede ke ztrátě elementární tekutiny a dehydrataci organismu, šupiny samozřejmě ukazují výsledek, ale to, co se stane dál, protože za pár dní můžete obnovit vodní bilanci a vše se vrátí do svých dřívějších míst. Nezapomeňte, že dehydratace může vést k narušení srdce, které je zcela zbytečné na dovolené.
  4. Nadměrná fyzická aktivita. Samozřejmě, bez fyzické námahy není možné dosáhnout pozitivního výsledku, ale to neznamená, že byste měli cvičit každý den a přivést se k vyčerpání. Všechno by mělo být umírněné a mělo by se vám líbit to, co děláte, nevyčerpávat se sportovními výkony, jinak se přístav brzy stanetrest pro vás, a v budoucnu způsobí hrůzu a strach.

Jak zhubnout bez poškození těla

Většina odborníků na výživu souhlasí s tím, že během několika týdnů můžete skutečně ztratit 2-4 kg. Aby bylo možné úspěšně zhubnout a neškodit zdraví, musíte dodržovat několik jednoduchých pravidel:

  • Snažte se jíst více čerstvé zeleniny a ovoce, odmítat mastné a těžké potraviny, ale také smysl opustit sladkou a mouku;
  • vyhýbání se alkoholu vám také pomůže stát se štíhlejším. Alkohol je extra a prázdné kalorií, můžete je použít na dovolenou, ale teď byste měli ušetřit kalorií a své vlastní zdraví;
  • přebytečné a zbytečné kalorie mohou dávat sladké nápoje, zkusit pít více čisté vody nebo zeleného čaje;
  • 15-20 minut před jídlem, vypijte alespoň sklenici vody - tak se vaše porce jídla výrazně sníží;
  • urychlit metabolismus, musíte pít silnou kávu bez cukru a jíst více kořeněné potraviny (zde musíte být opatrní, pokud máte zdravotní problémy, zejména s trávicím traktem);
  • s pomocí fyzické námahy můžete nejen změnit své tělo, ale také zlepšit své zdraví. Sport není jen vnější krásou, je to síla a vytrvalost, která vám pomůže lépe se stát.

Po různých omezeních se snažte kontrolovat a nepokoušejte se jíst maximum a tím kompenzovat ztracené. Pierre Ducane, vývojář jedné z nejúčinnějších a nejoblíbenějších diet na světě, řekl: „U stolu s prázdninamiSnažte se zkusit všechno, ale jen na malou porci a nikdy neberte doplňky, spokojte se s tím, co již máte na talíři. “

Jak účinně a bezpečně zhubnout

Každá žena chce být obzvláště krásná a atraktivní. K tomu si vybírá krásné šaty, vlasy, make-up, atd. Ale pokud jde o vybavení, ukazuje se, že šaty ukazují všechny nedostatky a extra libry. Před prázdninami zbývá jen několik týdnů a během tohoto období musíte dramaticky zhubnout. Co v tomto případě dělá většina žen? Chystáte se ...

Ohodnotit tento článek
0

Hodnocení čtenářů: 4,9 ( 1hlasů)
0