Jak nakupovat běžecké boty

Pokud jste právě začali chodit nebo běhat, pak pár dobrých tenisek bude muset být užitečnější než kdy jindy. Níže uvádíme, jak správně zvolit.

Před prvním tréninkem se ruka natahuje na staré tenisky, leží někde v hlubinách nejvzdálenějšího šatníku. Nicméně, ne spěchat, aby si je. Roztrhané, staré a otírané nohy tenisky vám jen ublížily. A kromě toho jsou naprosto ošklivé. Pokud chcete být zdravý, fit a neublíží se při tréninku, nešetřete na nové tenisky.

Vše, co potřebujete koupit pár dobrých tenisek, je sledovat tyto tipy.

Neukládejte.Je možné, že za pár běžeckých bot za běh dáváte 120 dolarů - je to příliš mnoho, ale věřte mi, stojí to za to. Podívej se na to z druhé strany. Pár nových tenisek vás bude stát méně než návštěva u lékaře, pokud vám, Bože, zakážete, ublížte.

Poraďte se s odborníkem.Nejlepší je jít do specializovaného obchodu, kde můžete požádat o odborné poradenství. Bude vás testovat na simulátoru a pomůže vám vybrat pár tenisek speciálně pro vás.

Změřte si nohu. Pravděpodobně si myslíš, že přesně víš, co je tvoje noha, ale je nejlepší měřit délku nohy těsně před nákupem každého páru. Každý model boty stejné velikosti je velmi odlišný od jiného modelu. Nejlepší je měřit nohu na konci dne, kdy jsou vaše nohy po pracovním dni unavené. Většina kupuje běžecké boty na podlazeVelikosti větší než jejich běžné boty. Díky tomu nebudou tenisky při běhu otírat nohy. Ujistěte se, že je mezi prsty a špičkou tenisky dostatek místa. V ideálním případě by to měla být vzdálenost rovnající se délce palce. Nosit tenisky a chodit v nich. Na novém páru byste se měli cítit dobře. Bylo by nejlepší, když můžete běžet na běžeckém pásu nebo vytvořit kruh kolem obchodu.

Vezměte si s sebou, co se chystáte narazit.Snažit se o nové tenisky, nezapomeňte nosit ponožky, ve kterých budete běžet. To vám pomůže prezentovat své cvičení tak realistické, jak je to možné, a budete vědět jistě, že nové tenisky nebude třít nohy.

Vyměňte si tenisky.Běžecké boty na běh je třeba vyměnit po každých 500 - 800 km, takže po každém běhu zaznamenejte, kolik jste běžel.

Nenechte se honit za módou.Z počtu a rozmanitosti běžeckých bot pro oči, oči nahoru nahoru, a reklamní slogany dělají nás koupit boty, které pomáhají zhubnout, pak boty, které léčí zranění a rány. Ale neexistuje žádný dokonalý tenisek, který by vyhovoval všem. Pro každou z nich je pouze jedna bota, do které se vejdou. Než najdete přesně svůj pár, budete s největší pravděpodobností muset znovu změřit všechny existující tenisky. Nesledujte ceny ani módní značky. A co ty minimalistické tenisky napodobující běh naboso? Vědecké důkazyběh naboso snižuje riziko zranění, ještě ne, takže je lepší se rozhodnout pro pár běžných běžeckých bot.

Jak nakupovat tenisky pro běh

Pokud právě začínáte trénovat chůzi nebo běh, pak pár dobrých tenisek bude muset být užitečnější než kdy jindy. Níže uvádíme, jak správně zvolit. Před prvním tréninkem se ruka natahuje na staré tenisky, leží někde v hlubinách nejvzdálenějšího šatníku. Nicméně, ne spěchat, aby si je. Roztrhané, staré a otírané nohy tenisky vám jen ublížily. ...

Ohodnotit tento článek
0

Hodnocení čtenářů: 4.9 ( 1hlasů)
0