Jak odstoupit od dívek - nejlepší možnosti

Cítíte napětí v hrudníku a ramenou během stisknutí, ale nikdy v zadku a zádech? S největší pravděpodobností je něco špatně. Jaké by mělo být správné držení těla pro toto cvičení? Jak daleko byste měli dát své ruce od sebe, kolik dát lokty stranou a jak to všechno přizpůsobit tak, aby se vaše kolena vypnula? Zdálo by se, že je to jednoduché cvičení. Ale jak snadné je prolomit prováděcí techniku. Naštěstí stačí jen držet pár pravidel, aby byly push-upy velmi užitečné.

„Push-upy, s vhodnými technikami, používají maximální počet svalů. Většinou během provádění tohoto cvičení, triceps a prsní svaly pracují, ale nezapomeňte zatěžovat svaly hýždí a abs. "

Kompletní pokyny pro provádění dokonalých push-upů

Nejdříve: vyberte jednu ze tří níže uvedených možností. Mějte na paměti, vyberte nejjednodušší nebude fungovat. Každá možnost je složitá svým vlastním způsobem. (a zapomenout na koncept "ženských push-upů"). Bez ohledu na cvičení, které si vyberete, použijte kameru (díky Bohu, dnes má každý smartphone dobrý fotoaparát) a zaznamenejte svůj výkon tohoto cvičení na videu. To vám pomůže vidět chyby.: možná držíte boky příliš vysoké nebo naopak příliš nízké. Pokud se angažujete u partnera, požádejte ho, aby posoudil kvalitu vašich kliků. Upozornění: tato volba je vhodná pouze tehdy, když váš přítel chápe správně.

Standardní kliky

Klasické push-upy jsou zaměřeny na zvýšení síly a vytrvalosti. Ale dříve, než budete spěchat ke zvýšení síly, věnujte pozornost postavení zbraní, jako hlavní záruku správnosti tohoto cvičení. Způsob, jakým dáte dlaně, ovlivní polohu loktů a ramen. Ramena by měla být na úrovni ramen nebo trochu širší. Prsty by měly směřovat dopředu. Palmy by měly být nasměrovány přesně vpřed. Pokud si dáte ruce příliš vysoko, pak, protože jsou lokty příliš daleko na stranu, bude tlak na ramena příliš vysoký. To bude negovat všechny účinnosti push-upů.

Správně:Kolena mohou být mírně naředěna na stranu, přibližně 45 stupňů (jako na obrázku výše)

.

Nesprávný:„Drop“ boky během pohybu směrem dolů a použijte je pro snadnější pohyb nahoru. Nadměrné napětí svalů hýždí a tisku. Otočte boky, nesprávně rozložte zátěž na páteř tak, aby byla přímka od horní části hlavy k patám. „Nechcete, aby vaše boky při cvičení cvičily, zatímco vaše dolní část zad je příliš těsně v nesprávné poloze,“ říká Theodore.

Push-up s úzkými rameny pro triceps pro dívky

Zadní strana rukou nenídostatečná pružnost? Aby bylo možné vypracovat triceps podrobněji během kliky, aby lokty blíže k tělu. Theodore také poznamenává, že při tomto cvičení břišní svaly pracují tvrději. Pokuste se zopakovat pozici Chaturangy (pozice v józe). Při pohybu dolů by se horní část těla měla mírně pohybovat dopředu. A v nejnižším bodě ruky by měl být ohnutý o 90 stupňů.

Správně:Spusťte dolů a posuňte ramenazazápěstí (dopředu). Ruce by měly být v blízkosti žeber (hrudník), předloktí by měla být kolmá k podlaze.

Nesprávné:Zatlačte ramena na uši. To negativně ovlivní vaše držení těla a lokty budou příliš daleko od zápěstí. Místo toho, abychom se snažili „skrýt“ uši, dejte dohromady lopatky a snažte se pohybovat rameny dozadu a dolů. Správné provedení tohoto cvičení zajišťuje správné držení těla.

Push-up z kolen

Mnoho lidí tuto situaci zná. Zpočátku je všechno velmi snadné. Ale uprostřed druhého přístupu se boky začínají třást a snažíte se dělat cvičení co nejrychleji, než spadnou na zem. Pozor Je lepší zvolit lehkou verzi cvičení, jinak to negativně ovlivní vaši pozici a celkovou fyzickou kondici. Nemusíte být monstrum push-upů - dosáhnete dobrého výsledku, a co je nejdůležitější, vyhnout se zraněním, jednoduše udržet správné držení těla během cvičení.

Pro ty, kteří se těžko vyšplhají se standardními Theodore kliky.doporučuje dávat ruce na lavičku nebo jinou nadmořskou výšku. Takové šikmé push-upy účinněji zabírají svalový korzet. V blízkosti nejsou žádné obchody? Pak si na kolena. Ale nezapomeňte sledovat polohu rukou. Polohování ramen může být jako u standardních kliček, nebo můžete zatlačit lokty blíže k tělu, abyste detailně vypracovali triceps. Vy rozhodnete.

Správně:Snižte nohy na podlahu, čímž se sníží zatížení kolen.

Nesprávné:Příliš těsně zvednout hýždě. To není taneční parket - vaše hrdost by neměla být zjevně vlevo. Akční plán: maximalizujte břišní svaly.

Zdroj:

http://dailyburn.com/life/fitness/perfect-push-ups/