Jak si vybrat ten správný eliptický trenažér pro váš domov - Průvodce volbou orbitrek, který vám vyhovuje

Eliptické trenažéry (jsou to elipsoidy, orbitrek) - to je jedna z nejrychleji se rozvíjejících kategorií fitness trenérů. Školení na těchto simulátorech zahrnuje velký výběr cvičení, jako je „žebřík“, běžecké lyžování a běhání pomalým tempem. Umožňuje aktivní trénink jak pro začátečníky, tak pro profesionální sportovce.

Stojí za povšimnutí, že Precor®byl první, kdo zavedl eliptické trenažéry již v roce 1995 a ukázal světový eliptický Fitness Crosstrainer ™ (EFX® ). Nyní existuje mnoho elipsoidů, jdou do obchodu dopomoga.ua/orbitreki a uvidíme, že orbitreky jsou mechanické, magnetické, a tam je dokonce i místo.

Jak si vybrat eliptický trenažér

V současné době je orbitrek hlavním zařízením pro kardiovaskulární trénink.

Nákup eliptického trenažéru

  1. Určete si své vlastní cílea cíle těch, kteří se ocitnou ve vašem domě, kteří budou také pracovat na simulátoru, než začnete hledat. Ve většině rodin je obvykle několik lidí, kteří budou toto vybavení pravděpodobně používat. Fanoušci běhu, kromě svých běhů, budou chtít používat režim pomalého běhu. Ostatní ocení hladkost a snadnost pohybu tohoto simulátoru.
  2. Začněte svůj nákupní výlet hledáním online, , abyste našli vybavení, které vás zajímá. Najděte značky s nejvyšším hodnocením pomocí stránek, které hodnotí produkty, recenze a tak dále. Také by nebylo zbytečné navštěvovat webové stránky výrobců a dokonce i jejich stránky na Facebooku, aby hodnotili své cílové zákazníky. Často nejlepší značky produkují profesionální vybavení, které se používá v tělocvičnách a zdravotních střediscích.
  3. Zjistěte, kde si můžete zakoupit vybavení , pokud jste již našli několik společností, jejichž modely vás zajímají. V mnoha případech si můžete svůj oblíbený simulátor zakoupit na webových stránkách výrobce nebo na jiných prodejních místech, stejně jako v obchodě. Pokud jde o obchody, je třeba poznamenat, že se prodává nejkvalitnější zařízeníve specializovaných odděleních, a to nejen v nákupních centrech.
  4. Zamyslete se nad úrovní služeb, které by vám vyhovovaly.Nejvyšší úroveň služeb, kterou můžete očekávat od maloobchodníků, jejichž specialitou jsou fitness produkty. Nakupování online je často levnější, ale budete muset předběžně prozkoumat spoustu informací o produktu, který vás zajímá, a možná i po vlastní montáži - i když to vše závisí na místě, kde byl nákup proveden.
  5. Autorizovaní prodejci fitness výrobků.Udělejte si seznam místních obchodů, které se specializují na prodej fitness vybavení a značek, se kterými pracují. Mnoho prodejců se zabývá výhradně určitými značkami. Proto je důležité tuto otázku předem prostudovat. Specializované prodejny budou mít v této věci personál, který bude v této oblasti dobře znát, prvotřídní vybavení a schopnost sestavit a udržovat produkt efektivněji. Některé mají také speciální finanční nabídky. Někdy jsou prodejci těchto výrobků spojeni s profesionálními trenéry, kteří vám pomohou správně začít.
  6. Zkontrolujte zařízení.Pokud se rozhodnete nakupovat online, zkuste najít způsob, jak zažít zařízení s pomocí kamaráda, posilovny, lázní nebo hotelu. Nejlepší výrobci často vysílají zařízení na prodej, takže si můžete vyzkoušet svůj produkt před zakoupením. Mějte na paměti, že pro vás to nebude zcela spravedlivéukládat zaměstnance s fitness zboží využívat své služby, vzít si čas, a pak provést nákup v levnějším místě.
  7. Jít do obchodu, připravit se na testování zařízení v režimu, ve kterém ho budete používat.Téměř každé vybavení se bude zdát dobré, pokud ho otestujete po dobu pěti minut. Pouze v případě, že používáte eliptický trenažér jiným tempem, používáte různé programy nebo pracujete v režimu dopředu i v opačném režimu, můžete si všimnout hlavního rozdílu v kvalitě a pohodlí. Noste pohodlné oblečení a boty pro chůzi nebo běh před odchodem do obchodu.

Důležité body při výběru eliptického trenažéru

Nastavitelný úhel náklonu

To je kvalita, která činí tento výrobek skutečným trenérem. Měnící se sklon sklonu diverzifikuje zaměření na svalové skupiny a zředí rutinní trénink. Stojí za to se podívat na tuto funkci, protože trénink není tak nudný, zvyšuje motivaci a neumožňuje dosáhnout stagnace ve cvičeních.

Plynulý eliptický pohyb

Eliptické pohyby nejlépe simulují chůzi a běh bez napětí. Důležitým faktorem je zde pocit pohybu. Některé simulátory "trhnout" během pohybu a pata skoky z kroků. Při jízdě se nebudete chtít cítit „skákat“ nebo „bít“. Podívejte se na simulátor s opravdu hladkou jízdoupohyb vpřed a vzad.

Přirozenost hnutí

Jak cítit pohyb? To je jedna z nejdůležitějších otázek při cvičení na eliptických trenažerech. Pracuje zařízení hladce? Na tuto otázku můžete odpovědět pouze testováním několika simulátorů. Strávit alespoň 20 minut. Neměli byste pociťovat neobvyklé nepohodlí v kolenou nebo v bocích. Také během používání simulátoru byste měli být schopni udržet se v neutrální poloze, neudržovat se zábradlí a neohýbat se dopředu.

Souvislost s pohybem horního trupu

Některé simulátory mají páky pro další trénink horní části trupu. Pokud nejste zapojeni do silového tréninku, pohyby horního trupu vám pomohou posílit. Při testování eliptického trenažéru pro horní a dolní část těla mějte na paměti, že jeho pohyby by měly být pohodlné a měkké. Nemusíte se vyhýbat nebo nějakým způsobem měnit svou pozici, abyste dokončili sérii pohybů. Vyzkoušejte několik různých simulátorů a vyberte si nejvhodnější pro vás.

Řízení zátěže

Dobré simulátory mají široký výběr zátěže, který je regulován elektronikou. Podívejte se na systém, který vám umožní snadno a jednoduše měnit zátěž tak, aby intervaly školení snadno zapadly do vašeho programu.

Pohyb vpřed a vzad

Schopnost pohybovat se tam a zpět diverzifikuje a komplikuje vaše cvičení. Pomůže také snížit riziko zraněníneustále se opakující pohyby, které jsou typické pro milovníky cvičení "žebřík" a běžecký pás. Většina eliptických trenérů má tuto možnost.

Tichý provoz

Hledejte (a co je nejdůležitější, poslouchejte) produkt, který běží hladce a tiše. Opravdu dobré eliptické trenažéry budou pracovat relativně tiše na jakékoliv úrovni intenzity.

Elektronické plnění

Mnoho eliptických trenérů udeří řadou funkcí, aby přilákalo zákazníky, od fanoušků a interaktivních služeb až po předvedení počtu spálených kalorií. Zvažte, co je pro vás důležité a jak jej budete používat. Klíčovým bodem je, kolik elektronických ukazatelů bude pro vás motivující. Podívejte se na e-výplň, která bude držet krok s vaším pokrokem a zároveň bude schopna uspokojit potřeby několika uživatelů.

Programování a motivace

Nejdůležitější z hlediska zdatnosti: čas strávený, krok, náklon. Měřič kalorií může být také dobrým motivátorem. Zvažte, jaké další informace nebo další vlastnosti vám pomohou zůstat motivováni den co den. Některé z nejužitečnějších doplňkových vlastností:

Účtování srdeční frekvence

Měření tepové frekvence je nejjistější ukazatel pokroku a intenzity tréninku. Každý má určitou frekvenci kontrakcíkterý rozsah by měl fungovat. Pokud je příliš vysoká, riskujete zranění. Pokud je příliš nízká, nedosáhnete svých cílů. Nejlepší eliptické trenéři mají srdeční frekvence účetních programů, které přizpůsobují varianty vašeho tréninku měřením frekvence kontrakcí tak, že jste si jisti, že jste v jejich dosahu. Stačí zadat požadovanou frekvenci a simulátor bude během tréninku pracovat ve vhodném režimu.

Přednastavené a uživatelské programy

Jedním z hlavních důvodů, proč lidé ukončili školení, je nuda. Mít simulátor s obrovským počtem programů, můžete aktualizovat cvičení a diverzifikovat je v každém směru. Důležitou výhodou je také schopnost přizpůsobit program vašim potřebám. Věnujte pozornost tomu, jaký výzkum je za programy.

Uživatelé kurzů

Nejlepší simulátor bude „pamatovat“ vaše oblíbené tréninky nebo vám umožní vytvořit si vlastní kurz. Podívejte se na simulátory s funkcí vytváření a ukládání vlastních kurzů, abyste je mohli znovu a znovu opakovat.

Snadnost provozu

Ve světě sebevzdělávání jsme po letech výzkumu zjistili, že mnoho uživatelů se bojí nebo se prostě ztrácí v počtu obrazovek a tlačítek na elektronických zařízeních. Nejlepší cvičební vybavení je jednoduché. Pro spuštění programu by mělo stačit 2-3 kroky. Podívejte se na eliptický trenažér s uživatelskou příručkounebo systém rychlého spuštění. Tyto modely předpokládají 2-3 stisknutí tlačítka pro spuštění programu.

Rozmanitost

Klíčem k úspěchu v každém cvičebním programu je dlouhodobá udržitelnost vzdělávání. Pokud najdete simulátor, který může přinést různorodost a „výzvu“ do vašeho tréninku, pak dostanete dobrou motivaci a dosáhnete svého cíle. Malé triky ve variantách a vaše neustálé tréninky získají ostrost a zájem.

Bezpečnost a údržba

Bezpečnostní vlastnosti

Vyhledejte simulátor s funkcemi, které zajistí bezpečnost zařízení v době, kdy jej nepoužíváte. Například západka nebo zámek, který zabrání pohybu pedálů nebo zabránění spuštění simulátoru.

Služba

Vyhledávání zboží s bezplatnou službou. Dobře navržený model znamená, že jej budete používat a používat bez jakékoli další údržby.

Záruka

Eliptický trenažér je elektronické zařízení. Kvalitní výrobek je dlouhodobou investicí, která při pravidelném používání vyžaduje údržbu. Většina modelů má na rám záruku doživotní. Pokud jde o ostatní díly, hledejte záruku platnou po dobu nejméně jednoho roku v provozu a nejméně 1-3 roky při demontáži. Zeptejte se, na jaké části se záruka vztahuje. Ujistěte se, že záruka zahrnuje elektroniku a dalšíklíčové detaily. Přejděte na stránku http://dopomoga.ua/orbitreki/, je zde záruka a různé možnosti platby, což je velmi výhodné.

Důležité:Pokud nakupujete v obchodě, ujistěte se, že má prodávající personál, který je vyškolen a má právo na servis vašeho zařízení.

Založeno na:

http://www.precor.com/en-us/purchase-tools/buying-guides/elliptical-buying-guide-choose-right-elliptical-you