Jaké potraviny spalují tuk v těle?

Hlavní otázkou je 90% lidí, kteří mají nadměrnou hmotnost tuku - které potraviny spalují tuk? Osoba, která trpí obezitou, naznačuje, že pokud v jídle uvedete jeden z potravin, které spalují tuk, je tento efekt jednoduše zajištěn. Na jedné straně to prostě není logické, a bez toho, že je to úplná osoba, hledat další zdroje kalorií. Zdá se logické opustit jakýkoli zdroj kalorií, ale to není v zásadě pravda.

Dnes, na každém místě, které se zabývá krásou a zdravím, můžete najít špičkové produkty, které podporují spalování tuků. Aby tyto produkty skutečně pomohly spalovat přebytečný tuk, potřebujete kompetentní přístup.

Je třeba ihned poznamenat, že neexistují žádné produkty, ať už ovoce nebo zelenina, které lze jednoduše přidávat do hlavní stravy, aby se zahájil spalování podkožního nebo viscerálního (vnitřního) tuku. Nemyslíte si, že polovina grapefruitu, která se snědla před spaním, vás může zcela zbavit podkožního tuku. Za účelem normalizace tělesné hmotnosti je v první řadě nutné zjistit, jaké podmínky je třeba vytvořit pro organismus, aby se začalo vynakládat energie v konzervách ve formě tuku. A pak použijte produkty, které spalují tuky.

Co činítělo spalují podkožní tuk?

Vzpomeňte si na jednu jednoduchou axiom: "zhubnout, musíte spotřebovat méně kalorií, než utratíte." Jen nemusíte dělat hlavní chybu lidí a myslet si, že můžete využít příchozí kalorií prostřednictvím aktivních aktivit. To je naprosto nesprávný závěr: aby bylo jasnější, uvádíme jednoduchý příklad. Jeden jedený snickers obsahuje 500 kalorií. Pro utrácení této energie je nutné provést kardio trénink po dobu 45 minut aktivního zatížení s pulsem 140 úderů za minutu. Člověk spotřebuje v průměru 3000 kalorií denně, dokážete si představit, kolik potřebujete být aktivní. Je lepší použít první metodu.

Hormon inzulín. Je to on, kdo je zodpovědný za transport přebytečné glukózy do podkožního tuku. Proto musíte jíst jídlo, které není schopno způsobit uvolnění inzulínu. K tomu potřebujete odstranit sladké potraviny. Pokud budete jíst buchty, koláče, a před spaním, použijte zázvorový čaj, který nepochybně má množství prospěšných látek, podkožní tuk není využíván: není důvod k tomu. Potraviny, které spalují tělesný tuk ,pomáhají pouze tehdy, pokud máte normální stravu.

Například produkt spalování tuků může být také vyroben z koláče. Jak? Velmi jednoduchý: vezměte si malý kousek, rozdělte jej na 10 menších dílů a rovnoměrně ho používejte po celý den. Poté, co zůstal na podobné dietě po dobu 10 dnů, budete odhodit přesně stejnou váhu jako na populární pomeranč, řepa a grapefruit stravy.Samozřejmě, že toto jídlo není užitečné, ale je to dobrý příklad toho, jak fungují potraviny spalující tuk.

Za jakých podmínek produkty, které spalují tuk?

  • Základ každé vhodné stravy: bílkoviny, sacharidy s nízkým obsahem sacharidů nebo sacharidů - zahrnuje potraviny vybavené schopnostmi spalování tuků. Jedná se o živočišné bílkoviny, mléčné výrobky, ovoce, zeleninu a komplexní sacharidy z celých zrn. Zde máte hotové menu, které zajistí dobrou výživu a správný účinek spalování tuků. Přečtěte si pozorně všechny diety, a uvidíte hlavní body následujícího charakteru: Je nutné zcela odstranit tuk, smažené, sladké, pohodlí potravin a výlety do McDonalds.
  • Strava by měla sestávat z komplexních uhlohydrátů ráno, následující techniky jsou přísně proteinové. Je nezbytné zajistit pozitivní energetickou rovnováhu v těle. Pouze mírná konzumace nebo úplná absence sacharidů může způsobit, že tělo začne konzumovat tuk, aby doplnilo zásoby glykogenu a energii všech tělesných funkcí.
  • Mezi jídly se doporučuje používat pouze citrusové plody: neobsahují velká množství fruktózy, která může aktivovat inzulínový hrot. Proto je naprosto špatné, dodržovat proteinovou výživu, tvrdit, že vše je způsobeno pomeranči, citronem a grapefruitem.
  • Všechny potraviny by měly být sklizeny ráno a rovnoměrně rozděleny na 10 recepcí, interval mezi jídlem by měl být přibližně 2 nebo 3 hodiny. To jeje nezbytné maximalizovat rychlost metabolických procesů, zajistit rychlý tok biochemických procesů, v důsledku čehož jsou všechny spotřebované potraviny spotřebovány ve formě energie.
Je to tento faktor s metabolismem, který nebere v úvahu 90% lidí, kteří ztrácejí váhu, každý začíná ostře snižovat obsah kalorií, což je také špatné. Prudké snížení kalorií, které tělo vnímá jako přístup k hladovění a co nejvíce zpomaluje metabolismus, hromadí veškeré potraviny v podkožním tuku. Pouze všechny z výše uvedených faktorů s řádným použitím mohou zachránit osobu před tukem, a nikoli produkty, které podporují hubnutí.

Proteinové produkty, komplexní uhlohydráty a řada druhů ovoce a zeleniny, které jsou připisovány podmínkám spalování tuků, jsou schopny poskytnout tělu nezbytné živiny, vitamíny a minerální látky. Když vstoupí do trávicího systému, tělo tráví na jejich trávení velké množství energie, přičemž nezvyšuje hladinu glukózy v krvi. I tyto produkty nezpůsobují nárůst inzulínu, takže se používají pro stravu a dávají jim vlastnosti spalování tuků.

Produkty spalující tuk: doporučený seznam

Jak jste již pochopili, je nutné vytvořit pro tento účel vhodné podmínky, aby zhubla spalováním tuků. A pro urychlení tohoto procesu, můžete použít relativně řečeno, produkty spalování tuků.

Jaké potraviny spalují tuky?

Existuje mnoho potravin, které můžete použít na dietu ke spalování kalorií azhubnout. Hlavní věc je, že tyto produkty jsou velmi chutné a zdravé. Můžete si udělat dietu pro hubnutí užitečné a chutné, což je nesmírně důležité. Zkuste přidat některé z těchto potravin do své denní stravy. Spolu s pravidelnou fyzickou námahou poskytnou vynikající výsledek. Tak budete spalovat kalorie a zlepšovat své zdraví. Pojďme zjistit, které potraviny spalují tuk v těle a pomáhají spotřebovávat méně kalorií.

Grapefruit

Grapefruit pomůže urychlit váš metabolismus a spálit více kalorií. Jíst toto ovoce, budete rychle uhasit pocit hladu a bude se cítit déle plné tím, že spotřebovává mnoho kalorií. Kromě toho je grapefruit bohatý na vlákninu, která může pomoci stabilizovat hladiny glukózy v krvi. Můžete přidat grapefruit do svého ovocného salátu, smoothies, nebo pít grapefruitový džus.

Toto sladce kyselé ovoce se prakticky skládá z vody s malým množstvím vlákniny. Skládá se z asi 60% nebo více vody a zbytek je užitečné vlákno, které zpomaluje trávení a prodlužuje pocit sytosti.

Zvláštní druh vlákniny, který se nachází v grapefruitu, se nazývá pektin a není to jen vlákno; Snižuje kontaminaci krevních cév a pomáhá chránit tělo před kardiovaskulárními chorobami.

Konzumace velkého množství grapefruitu může také pomoci urychlit váš metabolismus, který pomůže vašemu tělu spalovat více kalorií rychleji. Plátkygrapefruity nebo grapefruitové šťávy vám mohou dát energii ráno nebo když cítíte pokles během pracovního dne.

Můžete ji jíst ráno jako svačinu, stejně jako v kteroukoli denní dobu, pokud chcete jíst něco sladkého, aniž by to poškodilo zdraví. Například, toto ovoce obsahuje fytonutrienty, takzvané limonoids, který může pomoci redukovat šance na vyvíjející se nádory v žaludku, tlustém střevě a plicích.

Navíc lidé, kteří konzumují velké množství červeného grapefruitu, mají obvykle až o 16% nižší hladinu cholesterolu.

Celer

Tajemství celeru je velmi jednoduché: obsahuje méně kalorií a pomáhá spalovat více, než jíte. Celer se skládá převážně z vody, takže je dobré použít vyváženou stravu. Nicméně, nemůžete dietu, skládající se pouze z celeru, protože tělo nedostává potřebné minerály a živiny. Je nejlepší kombinovat s jinými produkty.

Asi 75% celeru je voda; Zbývajících 25% je vlákno.
V důsledku toho, že tato lahodná zelenina je tak plná vody, dá vám to mnohem méně kalorií, než tělo potřebuje k jejímu strávení.

Celer je vynikajícím zdrojem vlákniny, který pomůže prodloužit pocit plnosti a sníží touhu jíst.

Zdraví z celerového zdraví nekončí úbytkem hmotnosti. Celer je plný živin, jako je vitamin C, vitamin A a vitamin K.

Celer má navíc antioxidační vlastnostipomáhají zlepšovat kardiovaskulární zdraví, snižují šance na ztvrdlé tepny.

Zelený čaj

Pokud jste nepoužívali čaj jako urychlovač metabolismu, pak je čas to udělat! Tento exotický asijský horký nápoj se stal známým nápojem v našich životech, ale neměli bychom zapomenout na jeho prospěšné vlastnosti. Zelený čaj je bohatý na antioxidanty, stimuluje metabolismus a pomáhá zhubnout. Je tak snadné pít šálek horkého ochuceného zeleného čaje a těžit z něj velké výhody.

Potraviny obsahující omega-3 mastné kyseliny

Bylo vědecky prokázáno, že omega-3 působí jako metabolický regulátor. Omega-3 mastné kyseliny zvyšují hladinu hormonu leptinu, který řídí rychlost rozpadu tuku v těle. Omega-3 není produkován naším tělem, můžeme je dostat pouze s konzumovaným jídlem. Například z ryb (tuňák, sleď, především losos), lněný olej nebo koupit speciální doplňky obsahující omega-3 mastné kyseliny.

Káva

Každý, kdo miluje začátek dopoledne šálkem kávy, ví, jak povzbuzuje a pomáhá se probudit. To vše je způsobeno kofeinem, který zvyšuje tepovou frekvenci, která nasycuje krev kyslíkem a pomáhá spalovat více kalorií. Přidání smetany a cukru však zvyšuje obsah kalorií a snižuje účinnost kávy při spalování tuků. Porce čisté kávy dá tělu nulové kalorií a může snížit pocit hladu, ovlivňující některé hormony.

Stejně jako vypravděpodobně, víte, kofein je také schopen zvýšit rychlost metabolismu, který pomůže vašemu tělu spalovat více kalorií i v klidu.

Výhody kávy nekončí. Káva je spojena se sníženým rizikem několika nemocí, včetně rakoviny jater, Parkinsonovy nemoci a diabetu 2. typu, takže máte spoustu pobídek začít s šálkem kávy.

Avokádo

Avocado Triple Burner na tuky. Obsahuje mononenasycené tuky, které urychlují metabolismus a chrání energetické části buňky před volnými radikály. Avokádo snižuje hladinu cholesterolu v krvi, hojí rány, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a mrtvice a je také dobré pro oči a vlasy. Můžete jíst půl avokáda s rajčaty a mořskou solí na snídani, přidejte nasekané avokádo na zelené fazolky a špenátový salát, nebo si připravte lahodný avokádový koktejl se skořicí a kokosovým mlékem.

Koření

Jakékoli horké koření patří do skupiny potravin, které pomáhají spalovat kalorie rychleji. Nejsou bohaté na kalorie a mohou být skvělým doplňkem k jídlu. To může být chilli papričky nebo nějaké horké omáčky, jen ujistěte se, že nejsou žádné škodlivé konzervační látky nebo přísady v obsahu před uvedením do desky.

Chia semena

Chia semena jsou bohatá na bílkoviny, vlákninu a omega-3 mastné kyseliny a pomáhají zvyšovat metabolismus, potlačují chuť k jídlu a aktivují glukagon, což je hormon pro zvýšení spalování tuků.Stačí nasáknout semena chia asi 15 minut, aby nabobtnaly. Semena Chia vás udrží déle a ušetří vám přejídání. Můžete je přidat do koktejlu, salátu, jogurtu nebo ovesných vloček.

Zázvor

Používá se po staletí, aby pomohl zmírnit zažívací poruchy, zázvor může také pomoci snížit zánět, zvýšit průtok krve do svalů a pomoci svalové regeneraci. Zázvor může zvýšit metabolismus, který urychlí spalování tuků. Přečtěte si více o prospěšných vlastnostech zázvoru.

Ovesné vločky

Ovesné vločky se týkají produktů obsahujících komplexní sacharidy. Které se pomalu tráví a postupně vstřebává do těla. Pomáhá udržovat stabilní hladinu cukru v krvi a nízké hladiny inzulínu. Rychlost hoření proto může zůstat vysoká. Studie ukázaly, že sportovci, kteří konzumují pomalé sacharidy v dopoledních hodinách, spalují více tuku po celý den a během tréninku než ti, kteří konzumují rychle strávitelné sacharidy.

Sója

Sójové boby jsou přímým zdrojem sójového proteinu, který je stavebním materiálem pro svaly, stejně účinné jako jiné zdroje bílkovin, jako je hovězí maso nebo syrovátka. Sójový protein, stejně jako každý jiný, dobře pomáhá uspokojit hlad, ale je to velmi špatný zdroj energie pro tělo. To znamená, že naše tělo je těžké obrátitaminokyseliny a pak aminokyseliny používané jako zdroj energie. Díky tomu je sója vynikajícím produktem pro urychlení spalování tuků.

Voda

Voda je vaším nejlepším spojencem v boji proti tuku. Studie ukázaly, že pití dvou šálků studené vody může zvýšit rychlost metabolismu o 30 procent. Odhaduje se, že pití přibližně dvou šálků studené vody před snídaní, obědem a večeří každý den během roku může spalovat dalších 17 400 kalorií, což je o něco méně než 2,5 kg podkožního tuku! Také je velmi důležité pít vodu při hubnutí, takže se rozpouští a odstraňuje odpad z těla po práci tuků.

Salát a zelenina

Hlavním důvodem, proč hlávkový salát a zeleň spalují více kalorií, než obsahují, je to, že se jedná o převážně vodu.

Poměr přibližně 50% vody k 50% vlákna. Jako výsledek, zelené jsou vynikajícím zdrojem energie, a jistě pomůže snížit touhu jíst sladkosti.

Pokud hledáte produkt, který pomůže zlepšit celkové zdraví, stejně jako zhubnout, greeny jsou vynikajícím produktem pro spalování tuků.

Například zelí obsahuje antikarcinogenní látky zvané glukosinoláty, které jsou velmi účinné při snižování rizika rakoviny tlustého střeva, stejně jako rakoviny prostaty, vaječníků, prsu a močového měchýře.

Mezitím pouze jedna porce z Calais obsahuje 1327% doporučeného denního příjmu vitamínu K a 192% Vašeho příjmu.Vitamin A je prospěšný jak pro zdravé kosti. Jeden gram špenátu obsahuje více bílkovin než gram steaku. Při trávení špenátu spalujete více kalorií, než konzumujete.

Vejce

Ano, vejce jsou vynikajícím zdrojem bílkovin pro budování svalů. Ale jak vejce pomáhají spalovat tuk? Výzkum potvrzuje, že ti, kteří začnou den s vejci, nespotřebovávají během dne jen méně kalorií, ale také spalovají podstatně více tuku.

Vejce obsahují vitamín B12, který je nezbytný pro metabolismus tuku. Výzkumníci na Louisianské státní univerzitě zjistili, že lidé, kteří každý den jedli vejce ke snídani, ztratili větší váhu než ti, kteří jedli bagely.

Upozornění: Nejprve se poraďte se svým lékařem, pokud hladina cholesterolu není vysoká, můžete konzumovat velké množství vajec. V opačném případě oddělte žloutky.

Pálivé papriky

Pálivé papriky obsahují účinnou látku kapsaicin, chemickou látku, která může zvyšovat spalování kalorií v klidu, jakož i snižovat hlad a snižovat příjem potravy.

Kapsaicin se nachází ve velkém množství v chilli paprikách, zvyšuje rychlost metabolismu a způsobuje, že vaše tělo po určitou dobu spaluje více kalorií.

Ať už máte rádi nakrájenou chilli, pikantní chilli omáčku nebo cereálie, neváhejte a přidejte do potravin výrobky z chilli. Chili je neuvěřitelnéuniverzální, takže můžete snadno zahrnout do některé z vašich oblíbených receptů.

Brokolice

Tento vláknitý výrobek nedává organismu mnoho sacharidů nebo kalorií, ale může vám dát pocit, že je zcela plný - jeden z důvodů, proč je to skvělé jídlo pro hubnutí.

Brokolice je jednou z nejlepších potravin, které můžete jíst, protože obsahuje asi 30 kalorií na porci a má několik různých vlastností, které z ní činí spojence těch, kteří se snaží zhubnout.

Obrovský obsah vlákniny, který pomáhá udržet pocit plnosti po konzumaci brokolice.

Pokud máte také zájem o zlepšení schopnosti imunitního systému bojovat s infekcemi, brokolice může být skvělým doplňkem vaší stravy.

Jedná se zejména o zdroj beta-karotenu, zinku a selenu, u nichž se ukázalo, že zvyšují ochranné funkce imunitního systému.

Vaše tepny také děkují, pokud se rozhodnete konzumovat více brokolice. Luteinové karotenoidy v brokolici pomáhají v boji s arteriálními plaky, čímž se snižuje riziko srdečního infarktu nebo mrtvice.

Když jíte brokolici, je lepší ji parit nebo ji jíst syrovou, pokud chcete zachovat všechny živiny, díky nimž je tato zelenina superfood.

Olivový olej

Stejně jako avokádo je olivový olej vynikajícím zdrojem mononenasycených tuků. Pomohou nejen snížit úroveň"Špatný" typ cholesterolu a chrání před kardiovaskulárními chorobami, také pomáhají při spalování velkého množství kalorií.

Jogurt

Jogurt obsahuje o něco více kalorií než jiné potraviny, které můžete jíst, ale může pomoci regulovat pohyb střev, pomáhá udržovat zdravé bakterie ve střevech a může dokonce pomoci udržet vaše kosti silné.

Při výběru jogurtu je však důležité být opatrný.

Možná si myslíte, že jogurt s nízkým obsahem tuku je zdravá volba, pokud chcete zhubnout. Ale většina výrobců přidává obrovské množství cukru do jogurtu, aby zlepšila jejich chuť.

Při výběru jogurtu věnujte pozornost obsahu tuku a sacharidů.

Meloun

Meloun je také velmi nízko kalorií.
Můžete ji smíchat s jinými plody, aby se vytvořil osvěžující ovocný salát, nebo nakrájejte na kostky a sníst.

Jedním z důvodů, proč vám vodní meloun může pomoci zhubnout, je skutečnost, že je to velmi bohatý zdroj vitamínů B, což vám dodává energii, která snižuje potřebu jíst další potraviny k obnovení energetické bilance.

Meloun neobsahuje tuk a má velmi málo kalorií, takže není divu, že je to vynikající produkt pro ty, kteří mají nadváhu.

Pokud potřebujete další motivaci, abyste do své stravy zahrnuli další meloun, mějte na paměti, že je to dalšíVynikající zdroj lykopenu, antioxidant, který může chránit tělo před rakovinou dělohy, prsu, tlustého střeva a dýchacích cest.

Hrušky a jablka

Hrušky a jablka obsahují velké množství vody. Jíst je s kůrou pro více vlákniny, které vám pomohou prodloužit pocit sytosti. Jíst celé ovoce, ne ovocné šťávy. Získáte více vlákniny a měli byste žvýkat ovoce. To bude trvat déle, což vám umožní cítit pocit sytosti a budete spalovat kalorie při žvýkání.

Pro ty, kteří mají rádi sladkosti, jsou tyto plody skvělé pro snacking.

Kromě toho existují určité důkazy o tom, že kvercetin nalezený v jablkách může snížit riziko Alzheimerovy choroby a chránit vaše tělo před poškozením, které může být způsobeno nebezpečnými volnými radikály.

Mezitím jsou pomeranče prospěšné pro zdraví srdce. Nejprve obsahují hořčík a draslík, které přirozeně regulují krevní tlak.

Rajčata

Univerzální potraviny, rajčata lze použít ve velkém množství různých receptů.

Stejně jako mnoho výrobků z tohoto seznamu obsahuje mnoho vlákniny, pomáhá rychle nasáknout tělo a obsahuje málo kalorií. Existují také důvody, proč jíst rajčata, která jdou daleko za jejich přínosy z hubnutí.

Na jedné straně se zvyšuje počet důkazů, že lykopen v rajčatech je schopen inhibovat růstrakovinné buňky. Muži se mohou zajímat zejména o to, že rajčata jsou zvláště spojena se sníženým rizikem rakoviny prostaty.

Mezitím, pokud trpíte diabetem 2. typu, nebo se obáváte vývoje diabetu typu 2 v určitém okamžiku svého života, můžete také těžit z rajčat. Chróm, který obsahují, může pomoci vašemu tělu regulovat hladinu cukru v krvi, udržovat ji ve zdravých mezích, kontrolovat množství cukru, který je absorbován do krve.

Rukkola

Ukazuje se, že rukola by měla být rozhodně konzumována v potravinách, pokud chcete spalovat více kalorií a účinně a bezpečně zhubnout.

Rukola má příjemnou, štiplavou chuť a obsahuje pouze čtyři kalorií na porci (na šálek). Jedná se o vlákna, která pomáhají zažívacímu systému pracovat správně a udržují chuť k jídlu pod kontrolou, a obsahuje vitální vitamíny K, C a A.

Matice

Ořechy jsou skvělým občerstvením, které uklidňuje hlad mezi jídly. Ořechy obsahují mnoho bílkovin, vlákniny a tuku, které jsou prospěšné pro kardiovaskulární systém. Studie ukazují, že ořechy mohou podpořit hubnutí a zlepšit cholesterol, pokud jsou konzumovány s mírou. Jsou také bohaté na kalorie, takže omezte své porce.

Okurky

Stejně jako mnoho potravin, které spalují více kalorií, než obsahují, jsou okurky tvořeny převážně zvody. Kromě toho, okurka pomůže zhubnout, takže může kontrolovat hydrataci těla před nebo po dlouhém tréninku v tělocvičně.

Vzhledem k vysokému obsahu vody se mnoho lidí mylně domnívá, že okurky neposkytují nic užitečného pro organismus jako celek. Nicméně, dieta bohatá na okurky může pomoci zlepšit odolnost těla vůči nemocem (pro toto musíte jíst celé okurky s kůží).

Okurka je jednou z nejlepších zeleniny, které obsahují vitamin C, a existuje mnoho důkazů, že vysoký příjem vitamínu C je spojen se zlepšenou schopností odolávat bakteriím a virům.

Kromě toho okurky obsahují enzymy, které mají protizánětlivý účinek, podobně jako nesteroidní protizánětlivé léky (jako ibuprofen).

Popcorn


Vzduch popcorn má velké množství, ale nebude obsahovat mnoho kalorií. Hlavní věc je jíst popcorn bez přidání tuku nebo cukru.

Odstředěné mléko

Odstředěné mléko dodává tělu bílkoviny, vápník a vitamín D a neobsahuje tuk, který je v plnotučném mléce. A i když tento výrobek neobsahuje tuk, odstředěné mléko vám může pomoci cítit se naplno. Také váš žaludek stráví více času trávením proteinů v mléku.

Chřest

Chřest je skvělým pomocníkem při detoxikaci organismu, protože obsahuje diuretické živiny, které pomáhají odstraňovattoxiny z těla, stojí za zmínku, že konzumace chřestu může také zvýšit metabolismus.

Kromě toho je chřest obzvláště dobrým doplňkem výživy těhotných žen, protože je bohatý na kyselinu listovou (což snižuje riziko nebezpečných vrozených vad, jako je spina bifida).

Chřest má nejen močopudný účinek, ale také snižuje nadýmání.

Lean (libové maso) Maso

Víte, že bílkoviny mohou způsobit, že se budete cítit déle a spalování více kalorií během trávení. Všimněte si, že pro spalování tuků je užitečné pouze libové maso bez tuku. Kuřecí prsa bez kůže jsou skvělou volbou. Můžete také konzumovat libové hovězí maso, a dokonce i vepřové maso, jen se ujistěte, že tu není vrstva tuku

Na rozdíl od některých druhů ovoce a zeleniny, na které jsme se právě dívali, chudé maso s nízkým obsahem kalorií neobsahuje nulovou spotřebu kalorií, ale je vhodné být zařazen do seznamu potravin, kde se spaluje tuk, protože to může pomoci udržet pocit plnosti těla.

Například chudé maso, jako je krůta, kuře a libové vepřové maso, jsou vynikajícím zdrojem bílkovin, což nutí trávicí systém fungovat.

V důsledku toho pomohou zlepšit váš metabolismus a zajistí, že spálíte více kalorií, i když jste v klidu.

Mezitím budou tyto druhy masa dávat tolik energie, že nebudete pociťovat potřebu jíst několikhodin Ačkoli chudé maso obsahuje více kalorií než zelenina, může si udržet vysokou úroveň metabolismu po celý den. Vaše tělo zůstane plné po dlouhou dobu, nebude snižovat rychlost metabolismu, ale nedostane kalorií navíc pro hromadění tuku.

Pokud se však snažíte zhubnout, musíte být velmi opatrní, jak si vaříte maso. Zejména byste měli vždy pečeme maso v troubě nebo na grilu místo smažení na másle, a v žádném případě nepřidávejte omáčky ani koření, které mohou zvýšit obsah kalorií v misce.

Skořice

Některé studie ukazují, že skořice může mít stabilizující účinek na hladinu cukru v krvi. To může omezit chuť k jídlu, a to zejména u lidí s diabetem typu 2. Skoro každý může mít prospěch ze skořice.

Pamatujte, že jakákoli strava je jen povrchním řešením problému, není těžké se zbavit tuku, je obtížné dosáhnout dosaženého výsledku. Pokud po úpravě hmotnosti přestanete sledovat dietu a nebudete se aktivně zapojovat do sportu, ztráta hmotnosti se vrátí se zájmem. A odděleně, bez výše uvedených činností, nebudete pomáhat žádnému zázračně spalujícímu produktu.

Jaké potraviny spalují tuk v těle?

Hlavní otázkou je 90% lidí, kteří mají nadměrnou hmotnost tuku - které potraviny spalují tuk? Osoba trpící obezitou naznačuje, že pokud do svého jídelníčku zahrnete jeden z potravin, které spalují tuk, pozitivníefekt je jednoduše poskytnut. Na jedné straně to prostě není logické, a bez toho, že je to úplná osoba, hledat další zdroje kalorií. Zdá se logické odmítnout jakýkoli zdroj kalorií, ale ...

Ohodnotit tento článek
\ t
0

Čtenáři Hodnocení: 4.1 ( 27Hlasy
0