Je možné zvýšit cvičení hrudníku u dívek?

1 - hrudní stěna; 2 - prsní svaly; 3 - mléčná frakce; 4 - prsní bradavky; 5 - dvorek; 6 - mléčné potrubí; 7 - tuková tkáň; 8 - kůže

\ t

Milé děvčata v tomto článku chci odpovědět na otázku, jak zvýšit ženský prsa cvičením. Řeknu vám, co může vlastně ovlivnit hrudník, a co prostě nemůže být.

Chcete-li odpovědět na otázku, jak zvýšit prsa žen pomocí cvičení v tělocvičně, podívejme se na anatomii hrudníku. To pomůže pochopit, kde je pravda, a kde je lež.

U dospělé dívky sestává mléčná žláza z žlázové tkáně a pojivové tukové tkáně. Vrstvy husté pojivové tkáně, které rozdělují celou žlázu na 15-20 laloků, vycházejí z kůže pokrývající žlázu. Každý podíl je rozdělen na menší segmenty. Prostor mezi laloky je naplněn tukem. Tuková tkáň je také hodně v základně prsu, kde se váže na hrudní stěnu. Tuková tkáň tvoří jakýsi polštář, na kterém leží železo. Forma a objem mléčných žláz závisí na množství tukové tkáně.

Okamžitě odpovím na hlavní otázku - zvětšit dívčí ňadra pomocí cvičení nebonení možné změnit její tvar .

Dovolte mi vysvětlit, proč je nemožné zvětšit dívčí ňadra tréninkem v posilovně:

Věnujte pozornost obrazu, jaké procento z celkové velikosti připadá na tukovou tkáň

? To tvoří velikost prsu.

Aktivní sporty na tomto základě nejen přispějí ke zvýšenívelikost, a dokonce i naopak, bude prsa menší. Vzhledem k tomu, že sporty přispívají ke spalování tuků, bude hořet i v mléčné žláze.

Tvar ženského prsu a jeho velikost závisí především na množství tukové tkáně v něm. U mladých dívek mají prsa krásně napjatý tvar, protože během puberty jsou všechny tkáně elastické. S věkem, vzhled prsou se mění, velký může klesnout velmi mnoho, protože všechny tkáně mají tendenci se natáhnout a tukové tkáně stejně.

Dívky, které často dostávají dietu, jsou ohroženy v jakékoli genetice, aby se dostaly k ptóze prsu.

Ptosis - postupné sestupování mléčných žláz a ztráta jejich objemu spolu s natahováním kůže. Často je to způsobeno tím, že kůže nemá čas nebo se prostě nemůže po vyprázdnění tukových buněk zmenšit. To může být také způsobeno špatnou genetickou dědičností, kdy kůže je špatně snížena a tuk rychle popálen.

Kůže může také ztratit pružnost u kojících matek, což má za následek vznik ptózy.

Co může pomoci zlepšit tvar prsu?

[sam id = "1" kódy = "true"]

Pouze dobrý plast může ovlivnit velikost prsou, ale tvar můžete zlepšit ovlivněním tónu pleti. To může být zlepšena obecnou fyzickou námahou na těle, aby se snížila a zpřísnila kůži v celém těle. Velikost prsou v procesu tréninku se však pravděpodobně sníží, protože tuk bude spalovat všude.

Při cvičení spalování tuků v tělocvičně není možné udržet velikost prsou, ale je možné zlepšit její vzhled,v důsledku zpřísnění kůže a vlivu na tón prsních svalů dívky.

Souhrnně, jaké změny u ženského prsu z tréninku:

  • Velikost prsou se nezvýší, ale pouze s tréninkem spalování tuků
  • .
  • Vylepšený tón
  • Tvar prsu se nezmění
  • Jeho velikost se změní v důsledku kontrakce tkáně
  • .

Pokud vás někdo ujistí, že je možné zvětšit ženské prsa pomocí cvičení, na úkor zvýšení velikosti prsního svalu, pak tomu nevěřte. Samčí sval neroste stejně jako muži, i když kluci by měli přibrat na váze, aby se zvětšila velikost jakéhokoliv svalu, včetně prsního.

Znovu věnujte pozornost obrazu struktury ženského prsu a nezapomeňte:

  • Jaká velikost závisí na genetice a schopnosti hromadit tuk v jeho mastných prsních buňkách!
  • Že se hrudník nezvýší od cvičení! Můžete zvýšit objem pouze horní části hrudníku, takže váš výstřih nevypadá kostnatě, ale to nezmění velikost hrudníku!
  • Cvičení na celém těle může pomoci při utahování kůže prsou, když se pokožka smrští na celé tělo! Ale to je jen s dobrou genetikou a vynikajícími schopnostmi snížit vaši pleť!

Dívky, které ztratily svou váhu nebo dietu a trpí na prsní ptózu (ptóza prsu v důsledku vyprazdňování tukových buněk), vám pravděpodobně nepomohou. S pomocí implantátů, které vyplňují prázdný prostor, zde může pomoci pouze specialista v oboru plastické chirurgie.

Dívky, které ztratily na váze nebo s malými prsy, pružnou kůží, které chtějí zvětšit prsa, by měly vyhledat pomoc chirurga. Protože svaly neovlivňují tvorbu ženského prsu. Protože dívky mají špatně vyvinuté svaly a potřebují více, aby vytvořily krásný výstřih, aby žebra nevyčnívala. Prsa je prsa, tukové tkáně a tón pleti prsu.

Dívky proto sledují svá prsa od mladého věku. Nechoďte na diety, které vám ztratí váhu dramaticky, nosit podpůrné desky, starat se o kůži, aby nedošlo k hledání odpovědí na to, jak zvýšit velikost prsou s cvičením, protože to není možné.

Je možné zvětšit prsa cvičením dívek?

Vážené děvčata, v tomto článku chci odpovědět na otázku, jak pomocí cviků zvýšit prsa ženy. Řeknu vám, co může vlastně ovlivnit hrudník, a co prostě nemůže být. Abychom odpověděli na otázku, jak zvýšit výkon prsu pomocí cvičení v tělocvičně, podívejme se na anatomii struktury prsu. To pomůže pochopit, kde je pravda ...

Ohodnotit tento článek
0

Hodnocení čtenářů: 3.3 ( 10hlasů)
​​ 0