Kryt pro nový iPhone 7: nejlepší z nejlepších modelů

Společnost Apple Inc. vydal svůj nový telefon. Lidé rádi používají iPhone; bez ohledu na to, kde jsou nebo co budou dělat. A proč by měli? Vzhledem k tomu, iPhone si zaslouží být vaším společníkem v každém podnikání.

Je velmi snadné koupit nový iPhone 7 v internetovém obchodě http://www.moyo.ua/telecommunication/smart/iphone-7/, stačí vybrat konkrétní model a ponechat své číslo. Správce vám zavolá zpět a objasní podrobnosti. Platba se provádí v hotovosti nebo bankovním převodem. Vše je velmi pohodlné a cenově dostupné. A když máte zařízení, je čas přemýšlet o telefonním pouzdře.

Pokud jste fitness nadšenec a trávíte spoustu času tréninkem, pak si určitě chcete koupit jeden z obalů nové generace, který zředí trénink. Vynikající vzhled je kombinován s funkčností a pomůže vám, aby byla cvičení bohatší a zábavnější.

Nejlepší iPhone 7 případech pro milovníky fitness

\ t

Nabízíme Vám seznam nejlepších, podle našeho názoru, krytiny vhodné pro nový iPhone 7.

Převodovka Premium Plus

Pouzdro Gear Beast Premium Plus je vyrobeno z nepromokavého materiálu - neoprenu. Skládá se z elastického popruhu pro připevnění k ramenu a odolné přezky, která zaručuje dokonalé uchycení telefonu.

Objem popruhu je nastavitelný od 20 do 50 centimetrů. Elastický popruh udržuje telefon po celou dobu tréninku. Premium Plus je velmi lehký a do telefonu nepřidává hlasitost.

Zařízení Beast Slim Případ

Gear Beast Slim Case se vejde do iPhone, i když má tenké pouzdro. Vyrobeno z neoprenu odolného proti vlhkosti a velmi elastické.

Flexibilní pásek v kombinaci s odolným držákem vám umožní zapomenout na telefon po celou dobu tréninku. Povrch citlivý na dotek vám umožní bez problémů využívat všech funkcí telefonu, které potřebujete. Objem popruhu je nastavitelný od 20 do 50 centimetrů.

Haissky HSK-93

Haissky HSK-93, vytvořený z lehké lycry, má nezapomenutelný design.

Tento stylový popruh zůstane pevně na svém místě a umožní vám plně se soustředit na cvičení. Z vnitřní strany pouzdra je malá kapsa pro uložení klíčů. HSK-93 je k dispozici ve čtyřech barvách: růžové, modré, zelené a červené.

VanGoddy Pro Sport

VanGoddy Pro Sport je vyroben z vysoce kvalitního nylonu a neoprenu a je vynikajícím doplňkem pro fitness maniaky. Dodává se se dvěma zipy, které rozhodně nenechají váš telefon spadnout.

Gumové vložky uvnitř Pro Sportu neumožňují sklouznutí iPhone. Je také vybaven konektorem pro sluchátka, takže můžete při cvičení poslouchat svou oblíbenou hudbu. Pásek na suchý zip lze nastavit na téměř libovolnou ruku.

BELK Prémie

BELK Premium vypadá velmi stylově. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního silikonu a je velmi měkké a pružné.

Pouzdro je neuvěřitelně odolné vůči vlhkosti a potu. Nesklouzne a vždy zůstane na svém místě. Popruhnastavitelný, maximální objem 40 cm. Navíc má pouzdro kapsu na karty. BELK Premium je k dispozici ve třech barvách: červená, černá a žlutá.

Převodovka

Páska na převlečení je velmi pohodlná. Smartphone je v něm umístěn i s malým pouzdrem.

Neuvěřitelný elastický díky neoprenu a nylonu, pouzdro nesklouzne a má další kapsu na různé věci: klíče, karty, peníze. Množství Geast Beast je nastavitelné od 20 do 50 centimetrů.

Xboun

Obal Xboun vytvořený z neoprenové tkaniny, velmi pohodlný k použití.

Vzhledem k tomu, že Xboun je odolný vůči vlhkosti, neztrácí svůj tvar a nedotýká se telefonu. Jedna z jeho částí je zcela transparentní, což usnadňuje používání smartphonu. Pouzdro je navíc vybaveno přídavnou kapsou pro uložení karet, peněz a klíčů. Objem popruhu je nastavitelný od 20 do 40 centimetrů.

SUPCASE

Neuvěřitelně elegantní pouzdro SUPCASE je vyrobeno ze silikonu a zůstává na místě i během nejintenzivnějších tréninků.

Pásek na suchý zip je nastavitelný od 22 do 53 cm. Design obalu vám umožní dostat se na všechna tlačítka vašeho iPhone. Kromě toho může být prát ručně.

TechMatte

Nejvíce cool věcí na TechMatte je jeho útulný design. Drahé lycry dělají pouzdro nejen elastické, ale také odolné.

Pouzdro je vodotěsné. Snadno se dostanete k tlačítkům hlasitosti. Je vybavena další kapsou na kartu,peníze a klíče. Díky popruhu na suchý zip jej lze v případě potřeby rychle odstranit.

SPARIN

SPARIN je vhodný pro všechny modely smartphonů. Batoh je vytvořen pomocí neoprenu, je velmi pružný a zůstává na místě po celou dobu tréninku.

Ultratenký, ultra lehký obal bude téměř neviditelný. Pásek na suchý zip umožňuje nastavení hlasitosti na 44 centimetrů.

Insignia Fitness Armband

Černý kryt Insignia je vyroben z jednoduchých vodotěsných materiálů a není vhodný pouze pro iPhone 7, ale také pro Samsung S7. Je vybaven přídavným konektorem pro klíče a malým příslušenstvím. Popruh je nastavitelný a kryt pouzdra umožňuje používat telefon bez vytažení.

JOTO Sport Armband

Pouzdro JOTO Sport pro iPhone 7 plus je vybaveno popruhem, který je pohodlný pro leváky i praváky. Pouzdro je navíc vybaveno kapsou na klíče a oddělením karet nebo peněz a otevřeným konektorem pro sluchátka.

Sporteer Kinetic

Pokud vám všechny předchozí případy nevyhovují, může se vám stát, že se vám líbí Scaseer Kinetic. Vhodné pro iPhone 7 (a pro některé starší modely iPhone). Bez ohledu na stupeň vaší aktivity (běh, chůze, horolezectví nebo vzpírání) zůstane taška na místě.

GreatShield FIT

S tímto neoprenovým rukávem přidejte do svého každodenního cvičení nějakou barvu. Je také vybavena kapsou pro uložení malýchpoložek.

Belkin Sport-Fit Plus Armband

Vyrobeno z neoprenu, pouzdro spolehlivě ochrání váš iPhone 7 a zároveň umožní snadný přístup k obrazovce, domácímu tlačítku a konektoru pro sluchátka.