Nejlepší cvičení pro dívky doma po celém těle

Posílit svaly nebo cestu ke kráse!

Pravděpodobně každá žena alespoň jednou v životě nemá ráda svůj vlastní odraz v zrcadle. A každý má své vlastní problémové oblasti. Někdo má nižší tisk, někdo má hýždě a co vám nevyhovuje? Chcete začít trénovat doma, ale nevíte, kde začít a která cvičení si vybrat?

10 nejlepších cvičení pro ženy

Pokusem a omylem byly vybrány nejlepší cvičení pro dívky doma. Nyní můžete použít sadu nádherných cvičení, které vám pomohou udržet se v kondici. V každém oblečení se budete cítit sebejistě - od otevřených bikin až po džíny nebo extravagantní šaty.

Představuji vaší pozornosti 10 nejlepších cviků pro ženy, které lze snadno provádět doma a prostě dělají zázraky! Přidejte je do tréninku a svých nedostatků.proměnit v důstojnost!

Hnací trakce na jedné noze

Miluji toto cvičení, protože dává objem hýždě, udržuje svaly ve tvaru a perfektně funguje na zádech (zbavil jsem se neustálé bolesti páteře).

Provedení:Vezměte dvě činky do svých rukou, postavte se na levou nohu, zvedněte pravou. Přineste si pravou nohu dozadu a ohněte koleno tak, aby byla vaše dolní končetina rovnoběžná s podlahou.

Pomalu se nakloňte dopředu, držte záda rovně. Podržte, pak se vraťte do výchozí pozice.

Boční lišta

Toto cvičení je moje tajná zbraň v boji o pas. Je to velmi aktivní práce šikmé břišní svaly.

Provedení:Lehněte si na levou stranu, nohy rovné. Zvedněte levý loket a zvedněte horní část těla. Zvedněte boky tak, aby byly v souladu s rameny. Držte tuto pozici po dobu 30 sekund a poté se vraťte do výchozí polohy. Cvičte na pravé straně.

Push-up z podlahy

Jsem oddaný fanoušek tohoto klasického cvičení. Využívá téměř všech svalových skupin, spaluje spoustu kalorií a také vyvíjí prsní svaly. Chcete, aby vaše prsa vypadala atraktivně?

Naplnění:sestupujte na všechny čtyři, položte ruce na podlahu tak, aby byly o něco širší, než je úroveň ramen. Nohy nejsou široce rozšířeny. Spusťte tělo, dokud se nedotkne podlahy, a pak se vraťte do výchozí polohy.Všimněte si, že hřbet a boky se neohýbají, jsou naprosto rovné.

Plie dřepy

Tento baletní pohyb dokonale funguje na svalech vnitřního povrchu stehen. Také gluteus maximus se intenzivně kymácí.

Provedení:Postavte se rovně, roztáhněte nohy doširoka, ponožky vypadají do stran. Začněte pomalu dřepit, ohýbat kolena a udržovat vaše boky rovnoběžně s podlahou. Zůstaňte trochu v nejnižším bodě, pak se vraťte do výchozí polohy.

Intervalový kardio trénink

Nezapomeňte na kardio. To může být skvělé zahřátí na začátku třídy. Srdeční cvičení zahřeje svaly a připraví vaše tělo na rychlé tempo a zátěž. Hlavním (a obrovským) plusem takových cvičení je jejich spotřeba energie. Intervalové tréninky s vysokou intenzitou spálí v krátkém čase poměrně velký počet kalorií.

Provedení:Vyberte libovolné kardio vybavení (orbitrek, švihadlo, běžecký pás, jízdní kolo, atd.) A opakujte následovně 10 krát takto:

3 minuty - 50% maximálního úsilí

20 sekund - 75%

10 sekund - 100%

Cvičení pro triceps

Toto je moje oblíbené cvičení pro záda a triceps. Beru lehké činky, kompenzuji to velkým množstvím opakování (od 25 a více).

Provedení:vpřed, levá noha za sebou. Ohněte tělo dopředu, ohněte pravé koleno. Ruce jsou přitlačeny k tělu, lokty jsou uloženy dozadu. Výtah asnižte paže s váhou 30krát v každém směru.

Krokové cvičení nebo výtahy na lavičku

Toto cvičení je zaměřeno na hýždě a hamstringy. Bez ní nemůžete dělat, pokud chcete mít krásné silné nohy a pružný zadek. Také zde je zapojen čtyřhlavý sval, je na ní, že jsme povinni výraznou úlevou našich sportovních napjatých nohou.

Provedení:stojí před lavicí nebo plošinou pro zvláštní kroky. Položte na ni levou nohu. Zatlačte na lavičku a ve skoku vyměňte nohy.

Během provádění zad by měl být rovný. Snažte se udržet rovnováhu tím, že budete soustředit oči přesně vpřed.

Most na hýždě

Most je ideálním cvičením, které je nám již od dětství známo. Nepodceňujte to kvůli zdánlivé jednoduchosti. Jedná se o nádherné cvičení, které nejen dělá vaše hýždě zaoblené a elastické, ale také má příznivý vliv na zdraví páteře.

Plnění:leží na zádech, nohy ohnuté na kolenou. Zvedněte boky tak, aby byly na úrovni kolen. Držte v horním bodě a pak pomalu sestupujte.

Prkno na jedné straně

Statické pásy je poměrně obtížné realizovat. A pokud jsou stále prováděny s podporou na jedné straně, pak tím více. Ale při opravě a udržování držení těla nemá žádnou rovnost. Toto cvičení je součástí mnoha fitness programů, které pracují se zády a páteře problémy. Také popruh vytváří vytrvalost a trpělivost,podle mého názoru je to téměř k nezaplacení.

Plnění:zaujmout pozici „klidové polohy“, ohnout lokty a přenést na ně váhu. Vaše tělo by mělo být dokonale rovné od ramen k nohám. Napněte si glutes a zvedněte pravou ruku před vámi. Ujistěte se, že se nože nezvyšují. Držte po dobu 5-10 sekund, pak změňte ruku.

Postavte se na ramena

Jóga má mnoho nepopiratelných zásluh: fyzických i psychických. A inverze, jinými slovy obrácená, ásany jsou obzvláště oceňována spravedlivým sexem. Ptáte se: "Proč"? Odpověď je jednoduchá - protože dokonale pomáhají v boji s tak nepříjemným jevem, jako je celulitida. Je poměrně obtížné čistit, proces je dlouhý a časově náročný. Z tohoto důvodu dělám toto cvičení každou noc, než půjdu do postele, doslova po dobu 5 minut. Efekt je zřejmý. Důrazně doporučuji, abyste neopustili "břízu" bez řádné pozornosti.

Provedení:leží na zádech, zvedni nohy a boky tak, aby se prsty dotýkaly podlahy za hlavou. Pak zvedněte nohy rovně, můžete nechat ruce na podlaze, nebo dát je na boky, jak budete pohodlnější.

Krk by měl být během cvičení uvolněný. Snažte se zdržovat v horní části po dobu alespoň jedné minuty, pak pomalu snižte nohy.

Triky účinného školení

  1. Vzdělávání by mělo být úplné

Pro rychlé, ale účinné denní cvičení si pro první den vyberte 5 cvičení. Proveďte 3 sady po 10 krát (pokud neexistují žádné další pokyny pro implementaci). Pokuste se zkrátit intervaly mezi cvičeními - to přispívá k maximálnímu spalování kalorií. Držte rychlou lekci. Dýchání by mělo být klidné, vyrovnané, ale hluboké.

Další den si vezměte zbývajících 5 cvičení.

  1. Zaměření na problémové oblasti

Pokud je vaším cílem konkrétní oblast, vyberte cvičení, která ji opraví. Zahrnout je do své každodenní rutiny cvičení. Pokud existuje několik zón, pak bude odpovídající počet cvičení. Nezapomeňte, s růstem tělesné vytrvalosti, zvýšit počet opakování. Jinak vaše tělo přestane vnímat zátěž.

Založeno na:

http://www.shape.com/fitness/workouts/10-best-exercises-women