Nejlepší triceps cvičení pro ženy doma

Chcete, aby vaše ruce v tónu? Pak swing triceps svaly za pouhých 15 minut pomocí těchto jednoduchých domácí triceps cvičení pro ženy. Pro trénink potřebujete činku nebo váhu, například láhev s vodou a fitball, pokud existuje.

Triceps cvičení pro dívky doma a v tělocvičně

Jakmile se začnete cítit pohodlně v období svetrů, nastal čas na oslavy a večerní šaty. Ale nemůžete se rozhodnout o oblečení bez rukávů, protože svaly paže ztratily svůj tón a pružnost? Triceps cvičení pro ženy jsou speciálně navrženy tak, aby posílily tyto oblasti a pomůže vám vypadat skvěle v oblečení bez rukávů, a může také dát mírné zvýšení lepší metabolismus, říká David Goldman, osobní trenér, který vytvořil tento program cvičení. Provádění všech cvičení třikrát týdně pomůže dívkám posílit triceps a dokonce zhubnout, i když je třeba přehodnotit dietu.

Cvičení 1: Posouvání jednou rukou

(A) Lehněte si na levou stranu, přeložte si nohy, mírně ohněte kolena. Položte levou ruku na pravé rameno.

(B) Stiskněte pravou dlaň do podlahy a zvedněte trup, vyrovnejte pravou ruku tak, aby byla rovná. Do 12 opakování, a pak jít na druhou stranu.

Cvičení 2: Kliky z podlahy s nohama opřenými o fitball

(A) Vezměte si pozici pro push-up z podlahy, jen položte nohy na fitness míč. Dejte ruce trochu blíž, než je šířka ramen.

(B) Pomalu ohýbejte ruce, dokud lokty nedosáhnou úhlu 90 stupňů, a pak se vrátte nahoru, aby se narovnaly. Proveďte 12 opakování.

Cvičení 3: Rozšíření zbraní pro triceps s činkami, ležící na fitness míči

Lehněte si na fitness míč nebo lavičku a rozšiřujte obě ruce nad hlavu s činkami v každé ruce. (A) Ohněte lokty tak, aby předloktí byla rovnoběžná s podlahou. (B) Pomalu narovnejte ruce a potom je spusťte do výchozí polohy. Opakujte 12 krát.

Cvičení 4: Prodloužení ramen z činek na triceps přes hlavu

Postavte se s koleny a jemnými, zvedněte paže vzhůru tak, aby vaše lokty byly blízko u uší, držely činky ve vašich rukou. (A) Ohněte lokty v úhlu 90 stupňů. (B) Utáhněte si triceps, narovnejte ruce a tlačte činky nahoru. Pomalu snižte ruce do výchozí pozice. Proveďte 12 opakování.

Cvičení 5: Prodloužení ramen pro triceps s činkami ve svahu

Položte levou dlaň a kolenolavice Držte činky v pravé ruce a zvedněte je rovnoběžně s tělem. (A) Ohněte pravý koleno pod úhlem 90 stupňů. (B) Pomalu narovnejte rameno, pauzu a vraťte se do výchozí polohy. Běh 12 krát, a pak jít na druhou stranu.

Cvičení 6: Push-up na triceps

(A) Lehněte si na podlahu v poloze nahoru, aby vaše paže byly umístěny přímo pod rameny. (B) Držte lokty rovnoběžně se stranami, spusťte tělo. Ujistěte se, že vaše abs a gluteální svaly jsou napjaté. Vraťte se do výchozí polohy. Proveďte 12 opakování.

Na základě:

http://www.realsimple.com/health/fitness-exercise/workouts/best-triceps-exercises