Nejmódnější tenisky pro muže

Pravděpodobně jste již slyšeli o takových nedávných stylech jako „athleisure“ a „sportsluxe“.

Ale to, co začalo jako malý trend - směs luxusu a každodenního života - se stalo pro muže novým módním fenoménem. A nejběžnější tenisky v tom hrály velkou roli. V 90. letech se jednalo o jakýsi módní kánon pro muže, ale v nulových letech se stali rafinovanými a elegantními. Za to bychom měli být vděčni evropským módním domům a stylovým sportovním značkám.

Výběr nejlepších tenisek pro muže

Ve všech bohatství modelů se tenisky staly součástí každodenního života. Předtím, než si vyberete značku, která odpovídá vašemu osobnímu stylu, podívejte se na design, materiál a rozsah barev. Dnes budeme hovořit také o tom, kdy a jak nosit tenisky, a pak se můžete rozhodnout, ve kterém týmu se nacházíte - „Adidas“ nebo „Nike“.

Klasické tenisky

Klasické tenisky, které jsou obvykle dostačující na 1 rok ponožek, lze zakoupit v téměř každém obchodě. Zpravidla jsou vyrobeny z tkaniny (méně často z kůže), mají jinou výšku lýtka, s tkaničkami nebo bez nich. Nejoblíbenější značky jsou Converse a Vans.

Používejte tyto levné boty v každodenním životě s tričkami, džíny, chinosem nebo džínovými kraťasy.

Retro sporty

V posledních několika letech vzrostl zájem o retro tenisky. Stejně jako v případě klasické verze vykazují nadčasový design a pohodlí, ale liší se, řekněme, od „All stars“ v podešvi. Ideální materiály pro ně jsou semiš a kůže.

Retro styl je v barvě. Zvažte značky jako New Balance, Air Max 90 od Nike a Pump od Reebok v různých barvách. Líbí se mi vybrat správnou barvu pro džíny a košili. Pro tepláky a blejzry vyberte neutrální tóny. Na druhou stranu, šedé, tmavě modré a černé barvy poskytují dostatečnou příležitost experimentovat s barvami oblečení.

Moderní sportovní styl

Tyto tenisky jsou určeny pro aktivní cvičení v posilovně nebo běhání na ulici. Mezi nové modely patří „Roshe Runs“ od Nike a „Ultra Boost“ od firmy Adidas. Jejich pestré barvy (oranžová, zelená a modrá) mohou rozjasnit všechny pánské šatní skříně, pokud jsou správně nošeny. Proto by měly být pánské tenisky pro sport i pro každodenní nošení pohodlné a přizpůsobené vaší noze.

Vypadají skvěle s oblečením „athleisure“: sportovní kalhoty (běžci), neoprénové bundy a trička. Vyhněte se hubeným džíny a šaty kalhoty, které neodpovídají sportovní styl těchto tenisek.

Jachtařské tenisky

Jachtařské tenisky přinášejí běžný sportovní styl na úroveň „luxure“, která umožňuje mužům nosit jepřísné obleky. Ačkoli tyto luxusní modely mají podobný vzhled jako ty předchozí a zachovávají si stejnou funkčnost, značky jako Givenchy, Valentino a Saint Laurent je šijí z kůže krokodýla nebo pythonu, stejně jako z kůže poníka.

Cena těchto tenisek je velmi vysoká a vyžadují zvláštní péči, jako klasické boty. Nikdy je nenosit do posilovny. Díky hladkosti a brilanci vypadají s klasickým oblekem nádherně. Noste tričko nebo svetr pod sakem místo košile a oříznuté kalhoty a nedostatek ponožek dodá zvláštní milost.

Avantgardské tenisky

Futuristický avantgardní styl vyžaduje zvláštní, pozorný postoj. Nevyhovuje každému muži. Modely „Rick Owens“ a „Yohji Yamamoto“ budou vyhovovat těm, kteří jsou zvyklí na tlumené monochromatické barvy a celkové boty.

Často mají vysoké tele a kombinují luxusní a technické tkaniny se sportovním designem. Barva těchto tenisek je nejvhodnější pro běžné oblečení bílé nebo černé barvy.

Závěr

Nikdy předtím nebyly v takové rozmanitosti k dispozici tenisky, které by jim umožňovaly být součástí téměř jakéhokoli pánského šatníku. Nicméně, pamatujte: udržujte je čisté a uklizené, a také vyberte ty modely, které odpovídají vašemu osobnímu stylu, a ne trend uložený zvenčí. Nosit tenisku s sako nebo oblek, udržet smysl pro styl, a také zvážit význam a dodržování protokolu svého oblečení. Nemají místo v obchodní kanceláři s oblékáním, svatbou,pohřeb nebo na jakékoli jiné oficiální akci, kde se má nosit kravata.

Na základě:

www.dmarge.com/2016/05/best-sneakers-for-men.html