První tréninkový program pro začátečníky v tělocvičně pro muže №1. Počáteční

Níže je vzdělávací program pro začátečníky v tělocvičně zaměřené na trénink mužů. Začátkem tohoto komplexu budou začátečníci schopni přizpůsobit svaly fyzické práci. Vaše tělo si zvykne na zátěž a připraví se na složitější cvičení a tréninkové komplexy. Program pro začátečníky pomůže zlepšit tón celého těla začínajícího kulturisty a připravit se na práci s rozdělenými okruhy.

Gymnastický program pro začátečníky

Tento vzdělávací program pro tělocvičnu pro začátečníky je určen pro třídy 2-3 krát týdně ve stejném komplexu.

Když se svaly, vazy a klouby stávají silnějšími a jsou připraveny na obtížnější a tvrdší trénink, budete muset přepnout na split programy - to je, když je program sestavován do různých svalových skupin. Například, pondělí je hrudník a záda, středa je nohy, a pátek je biceps a deltas. Taková schémata jsou využívána pro hlubší čerpání každého jednotlivě odebraného svalu v důsledku zkrácení pracovní doby v hale.

Tento komplex může být použit k návratu k tréninku po dlouhé přestávce a nedostatku pohybu nebo velmi vzácné návštěvě posilovny (jednou týdně nebo méně).

Pro tento program je nutné trénovat nejméně 3-4 týdny. Každý tréninkový program musí být aplikován nejméně jeden měsíc. Říká se, že musíte program často měnit, protože tělo si zvykne na zatížení. A to je vážná chyba.

Je nezbytné dosáhnout toho, aby byl orgán, tjsvaly, vazy, klouby, centrální nervový systém. Takže tělo pochopí, že nemáte krátkodobý nárůst zátěže, ale vážné změny, které vyžadují více síly a svalové hmoty (v závislosti na zvoleném stylu tréninku a stravě). V reakci na to začne tělo budovat nové svalové struktury a budete silnější.

Nakonec však budete mít tréninkovou plošinu a budete muset změnit tréninkový program nebo princip periodizace zátěží.

Moje rada pro vás:můžete trénovat v jednom programu alespoň celý rok, hlavní je, že vidíte neustálý pokrok v růstu hmotnosti a síly. Optimální období jednoho tréninkového období (tréninkový komplex by měl být založen na principu periodizace: 1 - zvýšení síly; 2 - přibývání na váze; 3 - práce na reliéfu nebo funkčním tréninku) je 5 až 12 týdnů. Někdy může tréninkový cyklus trvat 17 týdnů - většinou složitých výkonových cyklů určených k dosažení jejich „maxima“.

To znamená, že program nemůže být změněn, když postupujete, a když se zastavil pokrok, je na čase vytvořit nový program.

Výcvikový program v posilovně pro začátečníky by měl sestávat ze základních vícekombinovaných cvičení, která budou zaměřena na trénink celého těla.

A zde je první vzdělávací program pro začátečníky.

Před začátkem tréninku se musíte zahřát na 5-10 minut, dokud se tělo nezahřeje audělejte mírný pot.

Program školení pro začátečníky

Cvičení Přístupy x Opakování
\ t \ t \ t
Zvedání nohou v nohách 2x15
Kroucení 2x15
Šikmé zákruty 2x15
Lis na lavici 2-3x10
Chovné činky ležící 2x12
Posilovací lavice2-3x10
Pěstování činky činky2x12
Svislý tah se širokou rukojetí 2-3x12
Horizontální tah v blokovém simulátoru 2x12
Hyperextension 2x15
Prodloužení nohy2x15
Leg press 2-3x10
Ohýbání nohou ležící 2x12
Zvedání na stojících ponožkách (Shin stojí) 2x15
Zvedání činky pro biceps 2x10
Triceps na bloku dolů 2x12

Když jste připraveni na další fázi školení, zkuste z tohoto seznamu jakýkoli tréninkový program pro získání váhy, všechny jsou stejně účinné.

První vzdělávací program pro začátečníky v tělocvičně pro muže №1. Počáteční

Níže je uveden tréninkový program pro začátečníky v tělocvičně zaměřené na trénink mužů. Začátkem tohoto komplexu budou začátečníci schopni přizpůsobit svaly fyzické práci. Vaše tělo si zvykne na zátěž a připraví se na složitější cvičení a tréninkové komplexy. Programpro začátečníky pomůže zlepšit tón celého těla začínajícího kulturisty a připravit se na práci s ...

Ohodnoťte tento článek
0

Hodnocení čtenářů: 2.06 ( 25hlasů)
0