CARDIO LEKCE
LADIES CARDIO WORKOUT
Efektivní aerobní cvičení pro ženy. Nebaví vás běhání a další aerobní aktivity? Potom je tato lekce přímo pro Vás! Lekce je složena tak, aby nedocházelo ke zbytečným pauzám a Vaše tepová frekvence zůstala na požadované úrovni. Tímto cvičení navýšíte kondici, sílu a především se zbavíte přebytečných kil.
BODY FIT
Komplexní trénink, který se skládá z jednoduchých, účinných cviků s důrazem na „core“ - střed těla, bez složité choreografie s kombinací cardio tréninku. S pomocí různého náčiní se zaměříme se na sílu, flexibilitu, pružnost, rovnováhu a vytrvalost – tedy základní prvky dobré kondice. Hodina končí protažením.
BOSU CARDIO
Lekce cvičení především aerobního charakteru, doplněné funkčním tréninkem a posilováním celého těla za využití Bosu – speciálního náčiní, které umožňuje především zapojení „core“, tedy středu těla a také trénink rovnováhy. Při cvičení dochází k rozvoji vytrvalosti, flexibility a síly, zakončení nezbytným protažením.
FUN STEP
Dynamická lekce s využitím speciálního stupínku – stepu, který umožňuje rozvoj svalů dolní poloviny těla. Součástí je ale i práce s horní polovinou těla, především prostřednictvím funkčního tréninku. Zábavné cvičení za doprovodu hudby, která Vás nenechá v klidu, zakončené důkladným protažením.
PUMP IT
Atraktivní cvičení s nakládací činkou pro komplexní posílení celého těla, které kombinuje prvky kardiovaskulárního cvičení a silového tréninku. Během lekce se zapojí do činnosti všechny svalové partie a při cvičení využijeme kromě nakládací činky s gumovými kotouči také Stepy a podložky.
 
Spolupracujeme
Obchodní partneři