CHALLENGE LEKCE
KRUHOVÝ TRÉNINK
Chcete získat vytrvalost a zároveň sílu? Kruhové tréninky budou to pravé pro Vás. Na jednotlivých stanovištích v intervalech zatížíte jednotlivé svaly nebo jejich kombinace s minimální pauzou mezi sériemi. Vše za použití nejrůznějších pomůcek jako je TRX, Powebag, Bosu nebo Step.
TABATA
Pokud máte rádi výzvy, potom je Tabata přesně pro Vás. Tato tréninková metoda je tak jednoduchá, ale zároveň tak těžká, že ti, kdo ji vyzkoušejí, potvrzují její výjimečnost. Jedná se velice intenzivní intervalový trénink pro pokročilé sportovce. Následuje dlouhé protažení.
HIIT
Intervalový trénink vysoké intenzity, kde se střídají pasáže vyšší a nižší intenzity. Jednotlivé tréninky se liší jak dobou trvání, tak i druhy cviků. Za krátkou dobu dostanete ze svého těla maximum. Nakonec se důkladně protáhneme.
X-CROSS
Prvky jako rychlost, která je součástí celého procesu, následována silovými komponenty a v neposlední řadě intenzifikačními metodami z řad principů HIIT nebo TABATA dostává tuto lekci na první metu našich výzev. Ti, co berou výzvy opravdu vážně, se nyní můžou podrobit důkladnému testu svých sil, zdatnosti a překročit dosavadní limity.
 
Spolupracujeme
Obchodní partneři