LEKCE S VLASTNÍ VÁHOU
CORE
Trénink zaměřený na procvičení svalů tělesného jádra v oblasti trupu a pánve s ohledem na správné držení těla a koordinaci pohybů. Při cvičení se využívá vlastní váhy, balančních pomůcek a závěsných systémů. Důraz je kladen na správnou techniku a vhodně volenou obtížnost cviků. Cvičení je určeno pro začátečníky i pokročilé.
FUNKČNÍ TRÉNINK
Staví na základních principech a rozmanitosti pohybu a jeho cílem je zajistit, aby tělo bylo schopné fungovat v každodenním životě. Při cvičení se zapojuje více svalových partií najednou a používají se různé pomůcky. Základem je však vlastní váha.
PEVNÉ BŘICHO 30'
Rychlý a efektivní třicetiminutový trénink na posílení břišních svalů pod vedením osobního trenéra. Lekce jsou určené pro všechny, kdo chtějí mít krásné, ploché a pevné bříško. Jsou vhodné pro všechny cvičební úrovně.
HÝŽDĚ + NOHY 30'
Krátké cvičení zaměřené na svaly a problémové partie v oblasti hýždí a stehen. Posilování za využití vlastní váhy formou funkčního tréninku, které končí velmi důkladným protažením.
ZDRAVÁ ZÁDA 30'
Cvičení zaměřené na posílení a protažení zádových svalů, které jsou často ochablé. Výborné krátké kompenzační cvičení pro všechny se sedavým zaměstnáním.
BODYFORM
Jednoduché posilování celého těla pod dohledem trenéra. Během jedné lekce zapojíme všechny hlavní svalové partie a zpevníme rovnoměrně celé tělo. Končíme důkladným protažením všech svalů.
PROBLEM ZONES
Lekce zaměřená na pálení tuků v okolí problémových partií jako jsou hýždě, břicho, boky, stehna. Střídání aerobního cvičení s posilovacími prvky s využitím vlastní váhy, ale i cvičebních pomůcek.
TRX
Populární závěsný systém využívá všech svalových partií za použití váhy vlastního těla. Intenzita tréninku lze lehce přenastavit změnou postoje. Buduje sílu, rovnováhu, flexibilitu a zároveň zapojuje hluboký stabilizační systém. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé.
GUN-eX
GUN-eX je ideální fitness nářadí pro funkční trénink nebo skupinové lekce. Rychlý a efektivní trénink rozvíjí všechny základní dovednosti. S GUN-eX jste schopni zvládnout kromě silové vytrvalosti i perfektní cardio nebo core trénink, nebo jejich kombinace. Záleží jen na Vás!
 
Spolupracujeme
Obchodní partneři