Top Testosteron Boosters pro šokující růst svalů

Testosteron je nejdůležitějším hormonem v těle pro budování a posilování svalů.

Účinky testosteronu na tělo:

  • Zvyšuje velikost svalů - urychluje růst a obnovu
  • Dodává extra energii
  • Zlepšuje náladu a sebevědomí - udržuje motivaci jít do posilovny

Existují geneticky nadaní kluci, budou růst a růst, rok co rok. Ostatní kluci mohou pít tuny proteinových koktejlů, jíst hodně masa, ale stále zůstávají ve stejném tvaru. Na vině je nejen testosteron, ale i výběr správného tréninkového a nutričního režimu, a my jsme právě psali o tom, jak přibrat na váze na ektomorf, a také jak zvýšit hladinu testosteronu u mužů. použití farmakologie farmak.

A dnes budeme hovořit oposilovačech testosteronu, které by měly být klíčem k novému skoku ve svalovém růstu.

Skutečný účinek zesilovačů testosteronu

Používali kombinaci přísad k bezpečné podpoře a stimulaci hladiny testosteronu.

Opatření, která je třeba učinit:

Nápověda inprodukce testosteronu- do značné míry závisí na procesech v mozku a endokrinním systému.

V každé dietě na to můžete najít potřebné produkty. Testosteronové posilovače mohou pomoci při plnění stravy základními prvky, které doplňují chybějící živiny, a tělo produkuje více testosteronu přirozeným způsobem.

Zvýšení volného testosteronu . Asi 60% produkce testosteronu v lidském těle je spojeno s globulinem vázajícím se na hormony (SHBG).

Když je vázán, tento typ testosteronu ztrácí svou anabolickou aktivitu a nemůže být dále používán přímo. Testosteronové posilovače snižují produkci globulinu.

Snížení hladiny estrogenů . V těle je za produkci estrogenu zodpovědný enzym známý jako aromatáza a někdy se jako výchozí materiál používá testosteron.

Některé T-boostery obsahují složky, které jsou schopny tyto enzymy inhibovat, zpomalují proces a snižují hladinu estrogenů při zvyšování hladiny testosteronu.

Opravdu fungují zesilovače testosteronu?

Někteří lidé si myslí, že jedinou skutečnou cestou ke zvýšení hladiny testosteronu jsou steroidy nebo prohormony.

Toto je nejvyšší forma klamu. Ve skutečnosti, testoster není tak silný jako syntetické látky, ale to neznamená, že jsou neúčinné.

Nedávné studie zjistilyřadu přírodních složek, jejichž účinnost ve vztahu kna klinicky prokázaný testosteron . Působí bez nebezpečných vedlejších účinků steroidů nebo prohormonů.

Nejlepší produkty pro zvýšení testosteronu

Ne všechny zesilovače testosteronu jsou účinné. Mnoho výrobků na trhu bylo vydáno před několika lety a obsahuje staré, neúčinné složky.

Vykopali jsme hluboko a našli jsme nejefektivnější a cenově nejdostupnější produkty se skutečně prokázanou klinickou účinností:

Kyselina D-aspartová- esenciální aminokyselina pro zvýšení hladiny testosteronu - reakcí s mozkem pomáhá D-AA tělu uvolňovat mnoho hormonů. Patří mezi ně luteinizační hormon, hormony stimulující folikuly a především růstový hormon.

Podle některých studií je kyselina D-asparagová účinnou složkou k odstranění limitů syntézy testosteronu.

Ústřičný extrakt- potenciálně jedna z nejúčinnějších složek, které zvyšují testosteron. Ústřice obsahují hodně zinku - 10krát více než steak. Zinek, podobně jako kyselina D-asparagová, je vynikající pro výrobu luteinizačních hormonů a pomáhá zvyšovat hladiny testosteronu.

To není všechno, ústřice extrakt také obsahuje 59 základních živin, jako jsou vitamíny, aminokyseliny, omega-3 a 6, a taurin. Navíc zvyšuje IQ, napomáhá rozvoji síly a zvyšuje stabilitu imunitního systému.

Nettle . Úzce spolupracuje se pohlavním hormonem, který se vážeglobulin, "lignany" kopřivy, které jsou v kořenech, jsou spojeny s SHBG místo testosteronu. To umožňuje více testosteronu být volný. Také vlastnosti inhibitoru aroma snižují rychlost produkce estrogenů.

Vitamin D3se nazývá vitamin, ale ve skutečnosti se jedná o hormon. D3 je 1 z 24 živin, které potřebujeme, abychom zůstali naživu. Vitamín D3 se vstřebává ze slunečního světla, ale obvykle nám to nestačí.

Jelikož trávíme čas v interiéru častěji s moderním světem, je nabídka tohoto hormonu omezená.

D3 pomáhá uvolňovat luteinizační hormony, které pomáhají produkovat testosteron, folikuly stimulující hormony a růstový hormon.

Ženšenotřásá světem testosteronu. Má schopnost zvýšit hladinu oxidu dusnatého u mužů a naopak zlepšuje vytrvalost a sílu.

Ženšen také snižuje hladinu glukózy v těle a eliminuje jakékoli obavy z inzulínu, což ovlivňuje proces syntézy testosteronu. Saponiny v ženšenu také zvyšují hladiny testosteronu a luteinizačního hormonu.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Tyto výrobky nejsou steroidy. Jedná se o přírodní doplňky určené k nasycení vašeho těla živinami potřebnými pro produkci testosteronu. Nezpůsobují žádné vedlejší účinky.

Top-3 nejlepší zesilovače testosteronu

Po nespočetných hodinách hledání, porovnávání aS nekonečnými výzkumnými studiemi vám představujeme nejefektivnější a cenově nejvýhodnější testostery na trhu a mohou mít hmatatelný efekt.

Jedná se o nejlepší doplňky, které jsme našli na trhu, a všechny byly vyvinuty s využitím nejnovějšího výzkumu.

1. Tribulus

Lze studovat mnoho látek zvyšujících hladinu testosteronu. Existuje však mnoho pozitivních recenzí o tomto dodatku, i když existují také recenze, které hovoří o absenci jakýchkoli pozitivních účinků. Záleží na kvalitě samotného doplňku, výrobci sportovní výživy ne vždy přidávají do přípravku dostatek účinné látky. Velmi důležitý je také způsob, jakým byl prvek těžen a zpracováván. Tribulus Terests sám o sobě je rostlina, ve které není moc účinné látky, hlavní koncentrace je jen v pylu, který je těžší extrahovat. Proto, mnoho grind jen stonky, jak víte, že účinek takové přísady bude minimální.

Proto je lepší vyzkoušet několik možností a zjistit, zda to funguje pro vás.

Výhody:

  • Zvýšené libido (sexuální touha)
  • Vylepšený index pevnosti
  • Snížení tělesného tuku
  • \ t

Všechny složky jsou přírodní, bez vedlejších účinků.

Nevýhody:

Skvělá cena s nejnižší možnou koncentrací účinné látky.

Verdikt:

Vzhledem k počtu přezkumů a znaleckých posudků je nezbytné osobně zkontrolovat, jak je to účinnéDoplněk pro vás přirozeně zvýšit hladiny testosteronu a budovat svaly. Předpokládá se, že přípravek funguje pouze na lidech, kteří mají nízké hladiny testosteronu v důsledku různých faktorů, jako je stres, přepracování a nedostatek spánku. Pro zcela zdravého člověka nemusí být doplněk účinný.

2. ZMA

Vzorec ZMA - zinek, hořčík a vitamín B6. Jsou to tři důležité živiny pro udržení hladiny testosteronu.

Výhody:

ZMA usiluje o:

  • Obnovení optimálních hladin hormonů - rovnováha testosteronu
  • Zvýšení svalové síly - napomáhá procesům růstu svalů

Nevýhody:

Vhodnější pro udržení hladin testosteronu než pro jejich zvýšení.

Verdikt

Pokud si jen chcete udržet hladinu testosteronu a máte prostředky, může být tento produkt pro vás dobrý.

Obsahuje několik základních složek pro udržení rovnováhy testosteronu, ale postrádá kyselinu D-asparagovou a vitamin D.

Obecný závěr

Existuje mnoho kontroverzních názorů odborníků na účinnost posilovačů testosteronu a dopad na tuto úroveň sportovců a zpětnou vazbu od lidí, kteří takové doplňky užívali. S cílem zvýšit tento hormon s přírodní prostředky, bude účinnější upravit denní režim, dieta a cvičení.