Výběr tělocvičny - Jak si vybrat to pravé pro vás?

Přiznejme si: teď je temná tma různých houpacích židlí a všichni se od sebe navzájem liší. V tomto článku uvedeme několik tipů, které vám pomohou učinit správnou volbu.

Jak si vybrat vhodnou halu?

Přiznejme si, že teď je temná tma různých houpacích židlí a všechny se od sebe navzájem liší. Pro dámy, tam jsou křivky, pro powerlifters, tam jsou Powerhouses, pro kulturisty, zlato, a tak dále a tak dále.

Z tohoto důvodu je otázka toho, v čem jste spokojeni, poněkud zásadní. Pokud se přihlásíte do místnosti, kde se cítíte nepohodlně, nebo dokonce nesměle, budete s největší pravděpodobností své třídy zcela vypustit. Proto, ať si vyberete jakoukoliv místnost, je důležité se v ní cítit jako doma.

„Aby bylo možné rozhodnout, která tělocvična je pro vás nejlepší, je třeba vzít v úvahu mnoho různých podmínek.pokračujte z toho. “

Přemýšlejte o tom, co potřebujete z haly. Budete pracovat pouze s váhami? Chcete navštěvovat kurzy aerobiku? Nebo možná potřebujete pouze kardio zónu? Nebo tohle všechno najednou?

Jak vidíte, abyste se rozhodli, který pokoj je pro vás nejlepší, musíte vzít v úvahu mnoho různých podmínek. Musíte vědět, jaký typ tréninku budete dělat, a postupovat z toho.

Rozhodneme o základních věcech při výběru tělocvičny

Otázky k tělocvičně

 • Jaké jsou otevírací doby?
 • V jaké době je hala naložena nejvíce?
 • Kolik je předplatné? Existují nějaké speciální typy předplatného?
 • Co mám udělat pro zrušení předplatného?
 • Musím platit pravidelně, nebo můžu platit předem?
 • Jsou zaměstnanci certifikováni?
 • Je vše potřebné v hale a jsou zaměstnanci instruováni v případě zranění?
 • Jak nové je vybavení v hale?
 • Jak často je zařízení aktualizováno?
 • Které simulátory se nejčastěji používají?
 • Omezuje se počet osob ve skupině?
 • Vybírá se poplatek za dodatečné služby nebo jsou všechny zahrnuty v ceně předplatného?
 • Je v hale dětský pokoj, a pokud ano, je to zaplaceno a kolik stojí, pokud je zaplaceno?
  • Ukazují, jak používat simulátory, a pokud ano, je to zahrnuto do nákladů na předplatné?
  • Testují procento tělesného tuku a platí?

Co hledat

Umístění

Jak pohodlné je dostat se do sálu? Najděte si posilovnu, na kterou nebudete muset jít daleko, a od vás to nebude trvat mnoho úsilí. Pokud se nachází příliš daleko nebo cesta trvá příliš mnoho času, je nepravděpodobné, že se dostanete do zvyku jít tam, nebo se to nestane tak často, jak byste chtěli. Pokud neznáte adresu sálů, pak budou otevřeny katalogy, například fitness kluby v Petrohradu jsou shromažďovány zde, takové portály jsou ve vašem městě určitě.

Hledejte místo poblíž své práce, abyste tam mohli jít před nebo po něm, nebo v době oběda. Podívejte se na něco, co je blízko domova. To vám umožní kdykoliv vstoupit do haly, kdykoliv budete chtít, aniž byste na to měli čas, zejména pokud potřebujete jen trochu zahřát nebo udělat kardio.

Hodiny

"Nejlepší ze všech, je-li sál otevřen 24 hodin denně."

Vyhovuje Vám jejich každodenní rutina? Můžete klidně cvičit své cvičení, aniž by váš čas vyčerpá? Ujistěte se, že pokud platíte za členství, pak váš tréninkový plán je v souladu s otevíracími hodinami sálu, protože jinak to bude plýtvání penězi, protože nebudete moci využívat jeho služeb v plném rozsahu.

Je nejlepší, když je sál otevřen 24 hodin denně. To znamená, že bez ohledu na to, jak dlouho je na hodinách, můžete jít a cvičit dobře.

Náklady

Na tom opravdu záležíhodnota Kolik to bude stát a bude to stát za vaše peníze. Je lepší strávit o něco více na členství v místě, kde je dobré nové vybavení a pobyt, ve kterém jste inspirováni, než jít do staré zchátralé haly, která vypadá jako jeskyně.

Je také nezbytné vzít v úvahu roční období, ve kterém hodláte zakoupit předplatné. Spravidla platí, že v sezóně, kdy lidé nejsou na houpačce, chodí sály například v novoročním regionu nebo v září. Pokud budete čekat trochu a chytit takovou dobu, můžete ušetřit spoustu v budoucnu.

Ujistěte se, že za tuto cenu zaplatíte přesně za to, co chcete. Nenechte se unést s dalšími službami, na které se nikdy nemusíte uchýlit nebo o které se opravdu nezajímáte. Mnoho místností vás hodí s takovými nabídkami k šílenství, ujistěte se, že šikovný manažer nepřidává do vašeho předplatného seznam kilometrů zbytečných dalších možností.

Další věcí, kterou je třeba věnovat pozornost, jsou sály, které se snaží zavázat vás k sobě s dlouhodobými předplatnými. Stává se, že se vážíte 1-3 roky a nedá se zlomit.

Předpokládejme, že se vám časem sál nelíbí, nebo se vám něco stalo. A ty jsi už svázaný a nemůžeš nic dělat. A pak budete muset zaplatit za sál, který nepoužíváte, nebo jste vyděšeni, abyste přemýšleli o tom, že tam znovu půjdete.

Čistota

Jak je to čisté? Je tam nějaký personálkdo utírá vybavení každý den? Zajišťují, že návštěvníci po použití otírají simulátory? Je na podlaze odpad? Jsou skříňky v šatně v pořádku? To vše musí být vzato v úvahu při nákupu členství.

Pokud sál vypadá jako žumpa, musíte se rozhodnout, zda chcete navštívit takové místo každý den. Pro většinu lidí je špinavý pokoj vrahem nálady. Pokud se zaměstnanci nemohou o prostory starat, můžeme od něj očekávat, že se o vás postará?

Členská práva a odměny

Dostáváte slevy na své produkty jako člen? Máte možnost využít solárium a bazén zdarma nebo za zvýhodněnou cenu? Mají maséry? Je v místnosti místo, kde si můžete vzít své dítě, když trénujete?

Mají bar s džusy a energetické tyčinky? Kolik za ně zaplatíte? Zjistěte, jaké bonusy získáte za členství a co budete muset zaplatit zvlášť. Existují nějaké výhody, kvůli kterým stojí za to si vybrat tuto konkrétní halu, a ne jinou? Ujistěte se, že rozumíte tomu, co je součástí ceny balíčku a co ještě před podpisem žádné dokumenty.

Zařízení

Každý simulátor by měl dát více než jen posilovnu. Může to být například bazén, sauna, masáže. Někdy se to však dá nalézt pouze samostatně, jako bazény v Petrohradě, ne všechny tělocvičny. Ale kvalitní simulátory by měly být všude.

Zařízení, které používáte, musí být v dobrém provozním stavu.bez problémů v provozu. Podívejte se, jaké značky simulátorů jsou v hale a ujistěte se, že je to přesně to, co potřebujete. A co zóna bez závaží?

Ujistěte se, že činky nejsou rozbité, že chybí chybějící nebo vyhodnocená závaží. Prohlédněte si ramena činky, neměly by být zachyceny do stavu naprosté hladkosti, jinak by bylo nebezpečné je používat.

Rozhlédněte se a všimněte si, jak návštěvníci manipulují se zařízením. Hodí na podlaze činky? Udělá činka bouchnout na podlahu po opakování nebo odstranění z regálu? Simuluje váha stroje dokončením přiblížení a uvolněním rukojeti?

Pokud se něco takového stane, ošetřujte místnost a zařízení lépe. Pokud je tak ošetřeno, pak dříve nebo později začnou problémy a poruchy. Zvláštní pozornost věnujte tomu, jak zaměstnanci reagují, když nastanou podobné situace. Pokud mají dobré vybavení, pokusí se ho udržet v dobrém stavu. Jsou-li simulátory odpadky, pak se zřejmě proto nedívají.

Clientera

Jaký typ lidí trénuje v tělocvičně? Jsou to většinou muži nebo ženy? Existuje rozdělení na zóny pro některé a pro ostatní? Je důležité, abyste se cítili dobře s lidmi, které vidíte v hale. Brutální postavy žijí v některých houpacích křeslech, například v sálech pro posilování nebo kulturistice.

„Je důležité, abyste se cítili dobře s lidmi, které vidíte v hale.více brutální charaktery, takový jako powerlifting nebo sály kulturistiky. ”

\ t

Pokud jste s těmito lidmi nepohodlní, nebo dokonce trapní, je lepší hledat místo, kde můžete bezpečně zavolat domů. Pamatujte si: sál musí být především vhodný pro vás a ne pro někoho jiného.

Atmosféra

A jaká je atmosféra v hale? Povzbuzuje nebo deprimuje? Najděte si místnost, která vás inspiruje a chce vás něco udělat. Není nic horšího, než přijít do houpacího křesla a trénovat a cítit se uvíznutý v den sviště.

Najděte si sál, který vás povzbudí. Podívejte se, jak návštěvníci vzájemně komunikují. Jsou přátelští nebo snobští? Pohodlné soužití hraje významnou roli v místě, kde se chystáte kladivem svalů.

Odjezd

Nic není frustrující, než přijít do posilovny a zjistit, že simulátor, který vždy používáte, je zlomený. Jak rychle opravit zařízení po poruše? Ohlásíte závadu, vrátíte se za týden a simulátor je stále mimo provoz?

Oprava některých simulátorů opravdu vyžaduje určitý čas, záleží na tom, zda je třeba si nějakou část objednat, ale jak rychle se s touto situací vyrovnávají? Je-li oprava zpožděna, je to s největší pravděpodobností znamení, že management prostě nechce utrácet peníze, a bude s ním táhnout co nejvíce, jen aby se tomu vyhnul.

Před zakoupením předplatného vždy proveďte zkušební lekci!

Nezáleží na tomco vidíte: před zakoupením předplatného vždy provádějte zkušební lekci. Pokud nevidíte, jak místnost vypadá v akci, pak jen putování a placení za členství můžete udělat velkou chybu.

Můžeme požádat o zkušební lekci, hostující průkaz nebo něco, co vám umožní alespoň jednou otestovat sál. Většina zařízení tyto služby poskytuje; nicméně, ti to neposkytnou, obvykle mít jednodenní předplatné, který stojí kolem $ 10.

I v případě, že jste povinni zaplatit poplatek, chcete-li si vybrat sál, je lepší zaplatit a pochopit, zda se vám to líbí nebo ne. Je lepší investovat 10 dolarů, než dát 500 dolarů a pak pokaždé přemýšlet, proč jste to udělali. Je lepší jít do posilovny v době, kdy chcete trénovat. To vám umožní pochopit, jak je to v době, kdy budete tam být.

Při volbě haly si před podepsáním vždy přečtěte smlouvu!

Čtením podmínek smlouvy a smlouvy jste si vědomi toho, co podepisujete. To se týká toho, jak budete platit za členství, dobu trvání smlouvy, podmínky ukončení a další nezbytné informace.

Závěr

Doufáme, že tento článek usnadní výběr sálu. Když přijde tento okamžik, je lepší vzít v úvahu všechny věci, které jsou v něm popsány. Pokud se vám něco v hale nelíbilo, podívejte se znovu.

Odvětví fitness se za posledních několik let vážně rozrostlo a každý den se zde objevují nové houpací stroje.Ujistěte se, že rozumíte tomu, co hledáte, a raději si udělejte seznam otázek, než jdete na místo.

A když přijdete, nebojte se klást otázky. Pokud se na recepci vyhnete vašim otázkám nebo na ně odpovíte takovým způsobem, že se zdá, že odpověděli, ale zdánlivě ne, překročili položku a pokračovali dál. Koneckonců, členství v tělocvičně je investicí do vašeho zdraví. Hodně štěstí v hledání!