Zvyšuje Rashgard vaši fyzickou sílu?

Často se cítíte zapojeni do sportu, že vás vaše tričko nebo sako trápí? Měli jste pocit, že vaše oblečení brání pohybu vašeho těla a neumožňuje vám trénovat na maximum vašich schopností? Pro tento účel bylo vynalezeno speciální roucho, které vás během sportu nenaruší - rashgard. Tyto oděvy se také nazývají „druhá kůže“, která dokonale zapadá do jejího popisu.

Rashgard je kompresní tričko s krátkým rukávem nebo dlouhým rukávem, které pomáhá sportovcům využít jejich plné síly na maximum možností. Takové oblečení je skvělé pro jakýkoliv sport, ale nejčastěji používané v různých bojových uměních, stejně jako pro trénink v tělocvičně.

Můžete s ní udělat více opakování?

Američtí vědci se rozhodli provést výzkum, aby porozuměli: dává rashguard další sílu? Experiment zahrnoval 2 skupiny sportovců: zpočátku všichni jedinci testovali stejnou svalovou skupinu po dobu 4 dnů v řadě, 5. den, první skupina lidí dostala kompresní oděv. Bylo zjištěno, že takové šaty nejenže pomohly rychleji obnovit svaly sportovců, ale také udělat více opakování.

Vědci prokázali, že rashgard podporuje krevní oběh, a proto neudržíte energii na udržení tohoto procesu. Díky této funkci kompresního oblečení získáte během tréninku další sílu.

Jak je to lepší než moje tričko?

Existuje mnoho výhod takového oblečení z běžného oblečení:

  • rashgard pomáhá dýchat vaše tělo, což vám umožní využít všechnu svou energii a vytrvalost na maximum vašich schopností;
  • s kompresním tričkem se necítíte omezeni, protože to prakticky nebudete cítit na sobě;
  • rashgard dokonale absorbuje vlhkost, která pomáhá udržet vaše tělo suché;
  • takové šaty mají vlastnost termoprádla, což je důvod, proč se v zimě nebudete cítit chladně a v létě se nebudete cítit horko, protože strážný vyrážka postrádá vzduch;
  • podobné oblečení se hodí k vašemu tělu, což pomáhá minimalizovat zranění, podvrtnutí nebo modřiny při velkém zatížení.

Proto je toto oblečení ideální pro téměř všechny sporty. Mnoho sportovců nosí podobné oblečení, aby své tělo využilo v maximální míře. To není nová móda ve světě sportu, rashgard je komfort a multifunkčnost, která vám umožní cítit pohodlí a pohodu během tréninku. Zde si můžete vybrat kompresní tričko.

Jak pečovat o tyto oděvy?

Dříve nebo později budete muset svůj oděv vyprat, protože se vynoří logická otázka: jak umýt vyrážku, aby ji nepokazila? Je to velmi jednoduché:

  • je nejlepší mýt při teplotě ne vyšší než 30-40 ° C;
  • ručně nebo v psacím stroji v citlivém režimu;
  • nesušte takové oblečení na baterii, protože je zde možnost zkazit takové šaty.

Pomocí těchto tipů nebudete mít problémys vaším novým rashgardem! Teď vám bude vaše oblečení sloužit mnohem více času.